Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van valaki aki 26-ára, hétfőre...

ExCaty kérdése:

Van valaki aki 26-ára, hétfőre nem várja?

Figyelt kérdés
2011. szept. 21. 21:49
1 2 3 4 5
 31/41 A kérdező kommentje:
Sziasztok csajok! Kinel mizu? Nekem meg mindig nem jott meg, de mar nem is gorcsolok. Ma teszteltem, negativ. Varom mikor jon meg..
2011. szept. 29. 11:24
 32/41 anonim ***** válasza:
100%
Szia, 18.08-as vagyok, nekem tegnap megjött sajnos, ha neked sem sikerül, gyere át hozzánk ebbe a topic-ba:Sikertelen volt ez a hónap is? Nem sikerült a baba? Beszélgessünk a következő ciklusban is!
2011. szept. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 A kérdező kommentje:
Ok, köszi! Kijelenthetem, hogy nem sikerült mert negatív lett a tesztem. Már ki kellett volna hogy mutassa... na megyek hozzátok! :)
2011. szept. 29. 15:19
 34/41 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!


Remélem még aktuális a téma!:)

Nekem ugyan arra a napra szokott esni a mensim első napja,szóval 30 napos kb a ciklusom + - egy két nap!Most 27-28 körül kellett volna megjönnie de semmi!Sőt jele sincs!Nem fáj semmim!A cicim se hatalmas!Viszont ahogy olvastam ti is sokat pisiltek és az nálam is feltűnt de ezen kívül nem sok!Max annyi hogy 5 percenként változik a hangulatom!Ez jelenthet babát?

Írjátok hogy nektek sincs sok tünet...megkérdezhetem hogy mikor voltatok együtt a párotokkal?

Remélem válaszol még valaki!:)Köszönöm a segítséget előre is!

2011. szept. 30. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
100%
Sok pozítiv tesztete kivánok!
2011. szept. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok, aki pozitívat tesztelt feltenné a görbéjét, már ha van! Gratulálok annak akinek sikerült, akinek meg nem az se csüggedjen, nekik sok sikert kívánok továbbra is!
2011. szept. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 A kérdező kommentje:
11:05-ös annak ellenére hogy sok helyen olvasni korai tünetekről, kevés nőnek vannak egyértelmű jelei a 5.-6. hét előtt. Esetleg annyi hogy feszül a hasa vagy görcsöl, talán még a cicifájdalom is belefér. Azok akik többet is éreznek, azok vagy beképzelik vagy marha szerencsések! :) Figyeld magad, lehet észreveszel ezt-azt, de az első egyértelmű jel a menzi kimaradása és ekkor már érdemes egy 10-es teszet ellőni. Én ezt tanácsolom! A teszt a megtermékenyülés után a 12. napon már kimutatja a terhességet. Sok sikert és remélem babás vagy! :) majd írd meg mi lett a teszt eredménye!
2011. szept. 30. 15:02
 38/41 anonim ***** válasza:

11.05-ös, szia!

utolsó mensi első napja: 08.27.

Ciklus változó, 28-32 napos.

Szeptember 10-14 volt termékeny napom (PG53 mikroszkóppal néztük), 10-én, 12-én és 13-án voltunk együtt a Párommal.

A teszt most vasárnap mutatta ki nekem, 25-ös teszt volt, és a dátum szept.25. volt.

Ma voltam nőgyógyásznál, UH-ra küldött de a terhességet megállapította, persze majd az UH dönt.

Tünetem csak a sok pisilés, semmi más.

Drukkolok Neked!

2011. szept. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
100%

11:05 vagyok!

Hát nagyon aranyosak vagytok!:)Köszönöm szépen hogy válaszoltatok!

Jövőhéten tesztelek szerintem péntek környékén, mert mi 21.e körül voltunk együtt és szerintem azt még nem mutatná ki!Tünetnek tényleg csak a hiszti meg a pisilés mondható!A cicim ma fájdogált meg néha beszúrkál de ennyi!

Remélem nem beképzelem és nem jön meg!:)Mindenképp megírom a teszt eredményét!

Mindenkinek drukkolok!:)Utolsó:Gratulálok!:)

2011. szept. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim válasza:

Sziasztok! Én a 10:27 es vagyok, már 2-3 hete, hogy nem irtam, végül mi lett az eredmény. Nálam negatív lett, és utána 4 napra rá megjött. :-(( Most megofgadtam,hogy mérem a hőmet, azért az elég jó képet ad arról, hogy mi is zajlik a testemben. :-)

Sok sikert mindenkinek a következő ciklusra is :-)

2011. okt. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!