Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem varja hetföre-kedre?...

Ki nem varja hetföre-kedre? Tünetek? Esetleg tesztelt mar?

Figyelt kérdés
Köszönöm a valaszokat!
2010. febr. 14. 07:40
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én keddre nem várom.Ma reggel azt hittem megjött hamarabb mert hirtelen elöntött vmi,de bő krémes fehérfolyás volt.Hát nem tudom ez mit jelent nálam.Tüneteim a hirtelen rám törő álmosság,ingerlékenység,pár napja iszonyatos bőrviszketés.Teszteltem de totál - :( Még az ovu tesztet is bevetettem hátha jósól vmit de az is -!

görbém nekem ilyen:

[link]

Mit gondolsz?

S Te hogy állsz?

2010. febr. 14. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A görbed eleg szepen alakul szerintem. Ebböl meg könnyen lehet baba! En mint te almos vagyok egesz nap fajdogal a derekam,es apro szurkalasokat erzek.Tegnap nagyon megszedültem,es emelygett a gyomrom is,aztan az is elmult. Semmi mast nem.Hat nemtudom remenykedem.
2010. febr. 14. 12:46
 3/7 anonim ***** válasza:

Sziasztok! én elvileg keddre nem várom. Ami most újdonság, hogy fájnak a melleim kb. két napja, ritkán beleszúr a hasamba, és kicsit álmosabb vagyok nap közben, mint amúgy szoktam. Már nagyon tesztelnék, de nem merek. Mindenképp megvárom a kedd reggelt, de annál tovább nem bírom ki...

Még annyi volt, hogy ovu óta puffadok, ami szintén nem jellemző rám csak a menzi előtti utolsó napokban.

2010. febr. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Megy a drukk nektek csajok.En nem tudom mire gondoljak erös megjön erzesem van es ma estere fel is puffadtam. Reggel meg sok feher testapolo szerü folyasom volt de most estere picit vizes de inkabb szaraz.Hat nemtudom hogy ertite-e?Szaraz vagyok de megse.AAAA mar nem ertem az egeszet!! Szerintem megfog jönni:-(
2010. febr. 14. 20:35
 5/7 anonim válasza:
Én keddre nem várom, a múlt hét elején nagyon fájt a mellem, meg néha volt egy kis has szurkám, és fáradtabnak érzem magam folyton aludnék. De a hétvégén csak szurkált a hasam picit. Ma meg mindjárt megjön érzésem van. :( Remélem nem jön meg már nagyon várjuk a babát :) Remélem össze jön nektek csajok. Majd írjátok meg ha van fejlemény. :)
2010. febr. 15. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

2. vagyok. Köszönöm a drukkot, én is szorítok nektek! Ma kijött egy fájó pattanás a hátamon, ez nálam eddig menzis tünet volt, úgyhogy...

De ki tudja, végülis még sose voltam terhes, hátha azt is jelenti. Holnap kiderül, akkor tesztelek. Ti mikor fogtok? Nekem is van egy kis fehéres folyásom.

2010. febr. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Sziasztok 3. vagyok. Nekem sajnos tegnap este megjött. :( Remélem ti több szerencséval jártatok és talán ma már látatok pár pozitív tesztet. :)
2010. febr. 16. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!