Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van valaki aki 26-ára, hétfőre...

ExCaty kérdése:

Van valaki aki 26-ára, hétfőre nem várja?

Figyelt kérdés
2011. szept. 21. 21:49
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
utsó vok én is onna éreztem hogy az vok még teszt előtt,hogy sokat pisilek más tünet nem volt, meg azóta sincs eléggé jól viselem
2011. szept. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
Első vagyok, én ma halványat de pozitívat teszteltem.
2011. szept. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 A kérdező kommentje:
Gratulaaaaaaaaaaaa! :)) juhuuuu! várjuk a többi + tesztecskét is! :) 08:05-ös a görbéd elég szép, magasan van a hőd, várj 2-3 napot és tesztelj újra, meglátod + lesz az! :) lehet még nincs annyi hcg a szervezetedben. szorítok! én majd kedden vagy szerdán tesztelek, ha nem jön addig meg.. nem szeretnék előbb mert 25-ös tesztem van. kül itt a görbém: [link]
2011. szept. 25. 16:55
 14/41 anonim ***** válasza:

Görbés vagyok.

Nekem sajnos mára leesett a hőm és meg is jött egy kicsit :(((

Neked nagyon bíztató a görbéd kedves kérdező, nagyon szurkolok, majd írd meg az eredményt :)

2011. szept. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én mára nem várom és még semmi :-)

Semmi nem utal arra hogy meg akarna jönni a hasam sem fáj pedig ilyenkor már szokott...

2011. szept. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:

Első vagyok, ma is teszteltem, erős pozitív. Elvileg mára nem vártam.

Kérdező, Neked holnap megy a drukk! Én is 25-össel teszteltem amúgy.

Kedves "görbés", ne haragudj hogy így írom. Kár hogy megjött, sajnálom :(

2011. szept. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 A kérdező kommentje:
Kedves görbés, én is nagyon sajnálom, de ne add fel! Új hónap, új esély! :) és köszi hogy szurkolsz! 12:21-es a hődet nem méred? esetleg valamilyen babás tünet? :) Első-utolsó :) akkor most még egyszer gratula! :) Nagyon örülök, hogy neked sikerült! és köszi a drukkért, habár még nem tudom hogy merjek-e holnap tesztelni.. remélem nem jön meg addig.. ilyen most a görbém: [link] ugye nem "baj" az az egy tized esés? :S a hasamnak most is mindjárt megjön érzése van, de az van már szerda óta, úgyhogy az nem lep meg.
2011. szept. 26. 16:10
 18/41 anonim válasza:
Sziasztok! Én is mára nem várom!:-) Nekem nincs görbém, 6 hónapja probálkozunk. :-) Első babóca lenne :-)) Holnap vagy szerdán tesztelek tuti, addig remélem nem fog megjönni. :-) Ha megvan az eredmény, megírom Nektek. :-)
2011. szept. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 A kérdező kommentje:
Szuper! Isten hozott a 26-osok klubbjában! :D Azt hiszem én is inkább szerdán tesztelek. Húúú, belegondoltam csajok hogy ha pozi lesz a teszt.. hogy én mennyire örülnék, az az érzés.. attól a perctől fogva megváltozik az életed. Fúú, legyen már szerda! :D
2011. szept. 26. 17:08
 20/41 anonim ***** válasza:
Sziasztok, csatlakozhatnék én is hozzátok? Én tegnapra nem vártam, nem is jött, de a mai tesztem negatív. Kivagyok. :(
2011. szept. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!