Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van valaki aki 26-ára, hétfőre...

ExCaty kérdése:

Van valaki aki 26-ára, hétfőre nem várja?

Figyelt kérdés
2011. szept. 21. 21:49
1 2 3 4 5
 21/41 A kérdező kommentje:
Szia! Persze, hogy csatlakozhatsz! :) Nem mindenkinek mutatja ki a teszt ilyen koran. Varj 2 napot es ismeteld meg. Valamilyen tuneteid vannak?
2011. szept. 26. 20:08
 22/41 anonim ***** válasza:
Szia, utolsó vagyok, talán többet eszek néha-néha ciciszurka, de semmi különös. 4. hónap, 3. baba lenne. Egyik gyerekemmel sem volt semmi tünet, mindegyikkel a 6. hét körül derült ki. Csak most görcsölök rá, magamat sem értem :D. Van egy jó hosszú topic, 3-an beszélgetünk, ha gondolod nézz be hozzánk :). Az egyik csajszi már pozit tsztelt, de ide is írt már neked.
2011. szept. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:

sziasztok.

Én mára nem vártam még semmi :-)

Sokat járok pisilni ma vagy 10-szer voltam.

második baba lenne.

Holnap reggel tesztelek.

2011. szept. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó vagyok!

Ma reggel teszteltem egyértelműen pozitív :-)))

Olyan boldog vagyok!

2011. szept. 27. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:

Szia, kérdező, megcsináltad a tesztet? Mi lett az eredmény?

Utolsónak nagy GRATULA!!!

2011. szept. 27. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim válasza:
16:27-es válaszoló vagyok. Tegnap este teszteltem egyet, kiváncsiságból, de negatív. Ma reggel nem próbáltam újra.. várok pár napot, és ha nem jön meg addig sem, akkor újra megpróbálok tesztelni. Egypicit elkeseredtem, mert most tényleg annyi fura érzés van bennem, rengeteget járok pisilni és a közérzetem is furi. Olyan jó lenne.. :-))) ha lesz fejlemény, megírom. Drukkoljatok, hátha még van remény. :-)
2011. szept. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:

Aki pozit tesztelt, annak nagy gratula!

Aki pedig negatívat, az még várjon 1-2 napot.

Én csütörtökön megyek a dokihoz, nézzen meg, hétfőn volt a tesztem erős pozi.

2011. szept. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 A kérdező kommentje:
Sziasztok csajok! Lassan jobb ide feljönni, mint facebookra! :D 20:19-es, remélem a harmadik babó is sikerülni fog, szerintem biztos! :) Az étvágy az nálam is megnőtt. 07:49-es szívből gratulálok! :) biztos csodálatos érzés lehet! :) alig várom már én is! 09:00-ás nem, nem csináltam meg a tesztet, még nem mertem. ilyen a görbém: [link] félek, hogy holnap meg fog jönni!! :(( utolsó, szorítok hogy a dokinál minden rendben legyen, de biztos úgy lesz! :) 16:27-es érdemes akkor még 2-3 napot várnod, hátha! a remény hal meg utoljára! :)
2011. szept. 27. 14:53
 29/41 A kérdező kommentje:

Sziasztok csajok! Azt hiszem nekem ma meg fog jönni.... :(((

[link]

2011. szept. 28. 08:10
 30/41 anonim ***** válasza:

Sajnálom :-(

Ne keseredj el, majd jövő hónapban.

2011. szept. 28. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!