Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet. Hogy nem vette észre a...

Lehet. Hogy nem vette észre a doki a terhességet?

Figyelt kérdés
júni huszon valahanyadika környékén voltam uh-n,és azt mondta a doki,nem vagyok terhes. lehet hogy elnézte a doki,mert még mindig produkálom a tüneteket amivel elmentem hozzá?
2011. júl. 14. 15:34
 1/6 anonim ***** válasza:
És a teszt mit mond?
2011. júl. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
tesztelni kéne, hogy lásd, magas-e a Hcg szinted, vagy vérvétel, ami szintén ezt hivatott megmutatni, ha a teszt +, akkor lehet, hogy még akkor nem lehetett látni uhval, mert fiatal volt. szval legelőször tesztelj.
2011. júl. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
az a baj hogy a prolaktin szint magas,és azt mondja a vnő,hogy az másítja a tesztet,tehát ő szerinte nem érdemes,mert ál pozitivat kaphatok.
2011. júl. 14. 15:48
 4/6 anonim ***** válasza:
akkor vérvétel, abból pontosabb a kép, na és beszélj egy nőgyógyásszal
2011. júl. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Manka68 ***** válasza:
Szerintem a vnő butaságot mondott : a terhességi teszt HCG-re reagál, semmi köze a prolaktinhoz. Mikor volt az utolsó mensesed? Ahhoz képest mikor volt az UH?
2011. júl. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Vagy félreértetted amit a védőnő mondott, vagy elég idióta lehet a védőnőd. A terhességi tesztek kizárólag a HCG-re reagálnak, semmilyen más hormon jelenlététől nem lesz pozitív. Szóval ha tudni szeretnéd mi a helyzet ballagj el egy gyógyszertárba vagy drogériába, és vegyél tesztet.
2011. júl. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!