Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt olyan aki missed ab...

Volt olyan aki missed ab utáni terhességét nem vette észre?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy teherbe esett de nem voltak tünetei.A műtét után megjött, de elég érdekes volt mert csak nap közben volt vmi "vérezgetés" és estére elmúlt.Ezt csinálta kb. 5-6 napig.Nem puffadtam és nem is fájtak a melleim, nem görcsöltem, mint előtte máskor.Mot meg néha szúr a petefészkem és pl. megkínáltak egy pohár vörösborral és az első korty után hányingerem lett és nem éreztem magam jól.Kipróbáltam más itallal is és ugyanez történt.Volt olyan éjszakám, hogy feküdtem az ágyban és hányinger jött rám ill. a gyomorsavan fenn volt.
2010. szept. 14. 19:47
 1/1 anonim ***** válasza:
szerintem kizárt hogy terhes legyél,szinte 100%ban,
2010. szept. 15. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!