Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » "Görcsösen" sikerült már...

"Görcsösen" sikerült már megfogannotok?

Figyelt kérdés

Mindig azt olvasom, nem jött össze a baba csak miután feladták a görcsös próbálkozást, de akkor szinte azonnal.


Valóban soha senkinek nem jött össze úgy, hogy közben nagyon-nagyon akarta a babát??

Vagy van rá így is esély?


Én próbálok már nem betegesen csak erre koncentrálni, de megérthetitek, nagyon nehéz.

Peteéréskor szex közben óhatatlanul eszembe jut, hogy na most hátha és már csak azért is fekve maradok utána 15-20 percet, hogy legyen esély.

Szegény férjem türelmét néha nagyon próbára teszem a baba utáni vágyakozás miatt, pedig ő is rettentően várja már, csak ő nem ilyen betegesen, hanem ő úgy van vele, hogy jön amikor úgy gondolja ( és tudom, hogy nekem is így kellene gondolnom).

A mániákus tesztelgetésről már legalább leszoktam :))


Fura paradoxon helyzet, hiszen mikor próbálok nem a babára gondolni, akkor valójában arra gondolok, hogy " Na most nem görcsölök rá, hogy így biztosabban végre összejöjjön."

És végül is ez ugyanaz...


2011. jún. 21. 08:29
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Ja, és problémáról nem tudok mert amikor ezt jósolta utána már meg sem jött szóval nem voltam dokinál. :O
2011. jún. 22. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Kedves 09.32-es!

A 12 hetes vagyok..

A Titok, és Az Erő című könyveket szoktam olvasgatni, azokból nagyon sokat merítek. Mind a két könyvben van kb. 20 olyan mondat, amit mindenkinek tudnia kellene!

Ha biológiai akadálya nincsen a teherbeesésnek, akkor tényleg minden fejben dől el!


2 éve, amikor a kislányommal voltam terhes, nagyon megviseltek az első hetek, szédülés, hányinger, remegés, soha addig nem érzett tünetek; teljesen földhöz vágott.. de nem maradhattam ott, mert ott volt az alig egy évesem, akiről gondoskodni kellett.

Hetek óta ment ez a cirkusz, amikor egy este "úgy döntöttem", hogy elég volt!! Megfogalmaztam, és kimondtam, hogy ennek vége, ez volt az utolsó nap, ami ebben az állapotban telt, többet nem vagyok hajlandó ezzel foglalkozni, holnaptól élvezni fogom a terhességemet.

No, nem mondom, hogy úgy ment minden, mint a karikacsapás, de másnap felére csökkentek a rosszullétek, harmadnapra alig volt tünetem, utána elmúltak.

Nem tudom, hogy csináltam, gondolhatod, hogy a véletlen műve, amit ahogy a mostani terhességem is, hogy nyilván akkor is állapotba kerültem volna, ha épp nincs itthon cellux :-), de tényleg így volt.

Előszedtem a kismama ruhákat, vettem egy kismama újságot, és TUDTAM, hogy ez volt az utolsó menstruációm, mert ebben a hónapban terhes leszek.

Nagyon-nagyon sok sikert kívánok Neked, és mindenkinek, aki hasonló gondokkal küszködik!! Nézegesd azt a könyvet, és TUDD, hogy minden úgy van, ahogy oda le van írva!!

2011. jún. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

9:32-es vagyok. :)

Kedves 10:10-es.

Hát ha Te is ezt a ezo tv-s dolgot hívtad,akkor meg is értem hogy mért nem látta a babát a pocidban,én már befürödtem velük,vagyis anyum..a lényeg az,hogy még év elején hívott egyet,és ő azt mondta hogy május-júniusban jön a baba..utána beszélt még eggyel az is azt mondta hogy a nyáron..a múlt héten vissza hívta az elsőt hogy lehet hogy tényleg sikerült(mert peteérésem után kb.7.napon volt egy csepp vér a wcben,ebből én gondoltam hogy most kezd beágyazódni,eléggé sokat is fájt a hasam akkoriban)..erre meg azt mondja hogy ő most nem látja,majd csak jöv.hónapban...nah,ezekről ennyit,inkább a személyes találkozóban hiszek,nem ilyen telefonálgatós lehúzós emberekben!

Nah,mind1..ez az én véleményem róluk!

Akihez én megyek majd lehet,de még az sem biztos, ő tenyérből jósol,nagyon sok jót hallottam róla!

Jaj,csajok..alig birok már magammal,holnap nem kéne megjönnie nem is érzek semmit sem,csak folyásom van,de az azóta mióta volt pém..ráadásul holnap van az 5.évfordulónk is,mit nem adnák érte ha vacsi után egy +terhességi tesztet adhatnék a páromnak...!

Kedves 12 hetes kismama!

Nagyon sokat hallottam már erről a könyvről,most már nagyon érdekel,azt hiszem meg is fogom majd venni!

De nem kis akarat erő kell hozzá hogy így tudjunk gondolkozni!

Ha most nem fog össze jönni a baba,jöv.hónapban kipróbálom én is a Te "módszeredet"!!

Azért szorítsatok nekem..hát ha valami csoda folytán össze jött!!

Lehet ha reggelig semmi,akkor tesztelek egyet!

Szerintetek nem várt napján kimutatná?

2011. jún. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm én is a biztatást!

Akit érdekel, a Titok online is megnézhető itt:

[link]


Nekem is kezemben a kulcs hiszen Reikis vagyok aminek segítségével már nagyon sokat fejlődtem, nem is értem miért vagyok most ilyen.

Talán valahol élvezem az önsajnálatot??? Akkor mondjuk ne is csodálkozzak...


Még tavaly, mikor szintén próbálkoztunk 3 hónapig minden hónapban beleéltem magam, hogy most aztán biztosan sikerült.

Aztán a rengeteg negatív teszt után már nehéz elképzelni, hogy nekem is lesz majd két csík.


Most az életkörülményeink olyanok, hogy anyagi szempontból és úgy általában a jövőnkre nézve lehet, hogy jobb lenne, ha csak 1-2 hónap múlva foganna meg a baba, de majd kiderül, hogy végül is hogyan alakul, ha ebben a hónapban sikerül, akkor is megoldjuk valahogy az anyagiakat, a szívem már nagyon várja, az eszem még talán kibírná 1-2 hónapig.

De türelmetlen vagyok és mindig is a szívemre hallgattam :))


Most megint úgy érzem, hogy mindent megtettünk a babáért és hogy sikerülni fog és mondhatni szerencsére van bennem picit egy olyan érzés is, hogy lesz ami lesz, ha jön boldog vagyok, ha később, akkor elfogadom.

Bár ha netán negatívat tesztelek majd, tuti megint elkenődöm...

2011. jún. 22. 17:14
 15/18 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

A 12 hetes vagyok.. :-)

Még egy történetem van, amivel talán segíthetek Nektek, hogy valóban képesek vagytok befolyásolni a dolgokat.

28 éves voltam, amikor elkezdte a család kérdezgetni a "és nem akarsz gyereket?" "mikor lesz már baba/unoka?"

Mondanom sem kell, hogy sem az akkori életvitelem, sem az akkori kapcsolatom nem támogatták volna ezt a dolgot, és vágyam sem volt rá.

Azt találtam ki, hogy befogom a szájukat egy "én 32 éves koromban fogok gyereket szülni" válasszal.

Kellemesen távolinak tűnt, és egyben még reálisnak is, hisz sokan szülnek 30 felett első babát.

Minden egyes alkalommal, amikor valaki ezzel kezdett foglalkozni, hogy mikor nő már be a fejem lágya, mikor találok már egy rendes kapcsolatot, azt mondtam: "majd 32 éves koromban"

Kb. ezerszer mondtam ezt ki másoknak, és magam is elhittem. Majd 32 éves koromban..


És lányok, így lett! :-)

30 és fél évesen megismertem a jelenlegi férjemet, hónapokkal később felvállaltuk az érzéseinket egymás iránt, összeköltöztünk, fél éve éltünk együtt, amikor február 5-én betöltöttem a 32-t..

(akkor ugyan eszembe sem jutott ez a régi dolog..) számítások szerint 16-án fogant meg a kisfiam, első próbálkozásból.

Hónapokkal később jutott eszembe az összefüggés!!

Hogy én tényleg 32 évesen szültem meg az első gyerekemet..! A másodikat két évvel később, és mert úgy szerettem volna, a harmadikat újabb két évvel később idén fogom.

A dolog érdekessége továbbá, hogy a Titok könyvet kb. fél éve vettem először a kezembe.. :-)

Valahogy magamtól tudtam ezt a dolgot.


Szóval hajrá csajok!! :-)

Nagyon-nagyon drukkolok mindenkinek!!! Ha csak egy kicsit is segítettem, már megérte ennyit gépelni! :-)

2011. jún. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Bizony segítettél, nagyon köszi!!!
2011. jún. 22. 19:35
 17/18 anonim ***** válasza:

:-)


12 hkm

2011. jún. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

9:32es vagyok.

Igen kedves kismama,segítettél,sokat!

Sajnos nekem megjött tegnap,kicsit elkenődtem most..de ez van,nincs mit tenni,el kell fogadni!

Majd jövő hónapban sikerülni fog/sikerülnie kell!

Kedves kérdező!

Köszönjük a titok internetes elérhetőségét!

2011. jún. 23. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!