Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van valakinek tanácsa, hogy...

Van valakinek tanácsa, hogy mi segít? Hogy kell ezután nem "görcsösen" akarni teherbe esni?

Figyelt kérdés
Teljesen kétségbe estem, fél éve kiderült, pajzsmirigy alultermelésem van, de az orvos szerint gyógyszeres kezeléssel lehet babám. Mára az eredményeim szerinte szuperek, egy 12 éves fiókám már van. HPV miatt műtétem is volt 5 éve.8 hónapja nem esek teherbe.Gyógynövényteázok,kristálygomba fogyasztásával is próbálkozom.
2011. jan. 26. 11:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
54%

Peteérésed idején legyetek együtt. Előtte egy hétig ne, hadd termelődjenek a kis katonák :)

Ha a peteérésed /vélhetően/ első napján, majd onnét számolva 2-3 naponta vagytok együtt, akkor sokat tettetek a babáért.

Én szedtem Elevitet, így feltöltődött a szervezetem olyan anyagokkal, amikre szükségünk van.

Ha együtt voltatok, tegyél a feneked alá párnát /magasabban legyen, mint a fejed/ és egy fél órán keresztül maradj úgy!


Ezek elég sablon szövegek, de nekünk másodszorra is így sikerült.

2011. jan. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Első vagyok:

Azt sajnos nem tudom, hogy kell "nem görcsösen" akarni a babát. Szerintem én a padlón lennék, ha fél évig nem sikerülne /pedig annyi mindenen múlik..


Kitartást Nektek! És sok vitamin, kíméletes életmód.. :)

2011. jan. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Ne teázz és ne gombázz.


Egyszerüen mondjátok azt hogy fél évre félre teszitek a gyerek programot, készüljetek valami másra. pl tervezzetek egy utazást, amire gyüjtögetni kell stb... Gondoljatok arra hogy ez a bizonyos dolog után majd elkezdesz hömérözni, meg konkrétan rá állni a babára.


nekünk ez segített. mi másfél évig akartunk babát., majd jött egy 2 hónap stresses munka + karácsony + utazások, arra gondoltam februárban megyek dokihoz, és egy 5 percesböl jött össze a bébink tavaly karikor.

2011. jan. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Az a probléma a peteéréssel, hogy most már két hónapja 32-33 naposak a ciklusaim.Ma pl. 34 nap után kevés kis barnás jellegű mensim van.
2011. jan. 26. 11:22
 5/17 A kérdező kommentje:
Én is gondoltam a görcsös babaprojekt "szüneteltetésére".Gondoltam elkezdek valami sportot,ami egy kicsit "helyretenné" a lelki világom,nem koncentrálok erre,mert kezdek depis lenni.
2011. jan. 26. 11:27
 6/17 anonim ***** válasza:

Van olyan, hogy "ovulációs teszt". Ez kimutatja a peteérés pontos időpontját.

Ha jól tudom, hasonlóan kell használni, mint a terhességi tesztet.

Lehet, hogy mindig kicsúsztatok az időből, ezért nem sikerült.

2011. jan. 26. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Köszike,már ez a sok kedves válasz is felvidít egy kicsit.
2011. jan. 26. 11:31
 8/17 A kérdező kommentje:
Nem akarom elszólni magam, de 5 napot késik, csináltam tesztet,erős POZITÍV.Viszont van valami barna folyás,ezért reggel SOS ultrahang,és ha látszik a babuci,gyógyszer, hogy maradjon a pocakban.SZORÍTSATOK!!!!
2011. jan. 26. 15:15
 9/17 anonim ***** válasza:
ok, majd számolj be!!!:)))
2011. jan. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is barnáztam, mikor meg kellett volna jönnie :)


11 hetes kismama :)

Drukk, drukk ;)

2011. jan. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!