Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van valakinek tanácsa, hogy...

Van valakinek tanácsa, hogy mi segít? Hogy kell ezután nem "görcsösen" akarni teherbe esni?

Figyelt kérdés
Teljesen kétségbe estem, fél éve kiderült, pajzsmirigy alultermelésem van, de az orvos szerint gyógyszeres kezeléssel lehet babám. Mára az eredményeim szerinte szuperek, egy 12 éves fiókám már van. HPV miatt műtétem is volt 5 éve.8 hónapja nem esek teherbe.Gyógynövényteázok,kristálygomba fogyasztásával is próbálkozom.
2011. jan. 26. 11:03
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Köszi,remélem marad, és 9 hó múlva 4-en leszünk.:):):)
2011. jan. 26. 16:21
 12/17 A kérdező kommentje:
Utolsó!Te kaptál ultrogeston vagy hasonló gyógyszert,hogy nehogy elmenjen a babád?Most minden okés?
2011. jan. 26. 16:23
 13/17 anonim ***** válasza:

Szia!

Én vagyok aki írta, hogy barnázott.

Nekem nem volt veszélyes, egy nap volt csak, amikor 2 bugyit piszkított össze a barnás váladék. Azóta hála az égnek semmi :)

Azt írtad, ma mész dokihoz, ugye? Nagyon szorítok :)

2011. jan. 27. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Voltam dokinál,nem látszik még, mert állítólag picike,ma már vérvételen is voltam,jövő hét csüt. újból UH. addigra elvileg 5 hetes és 5napos lesz.A barnázás pedig egyre halványabb és kevesebb,inkább nagyon halvány hússzínű,és szúrkálgat a hasam.Nagyon aggódom,remélem nem lesz semmi baj.Mindenkinek minden jót.
2011. jan. 28. 12:20
 15/17 anonim ***** válasza:

Akkor nem írt semmit?

Elvileg még csak a petezsáknak kellene látszódnia. De azt láthatná..


Végülis mindegy, csak ne legyen baj/otok!

2011. jan. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Voltam uh-n látszik a petezsák,7,5 mm,5 hetesnek mondták.Megkaptam az utrageston hüvelytablettát is.Mostmár minden okés lesz,remélem.Nagyon boldog vagyok,nem is barnázok már.
2011. febr. 4. 11:02
 17/17 anonim ***** válasza:

Jaj de jó :)

Gratulálok kismama! :)

Jó egészséget Nektek!

2011. febr. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!