Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy lehet túl élni a negatív...

Hogy lehet túl élni a negatív teszteket? Illetve hogy ne akarjam görcsösen?

Figyelt kérdés
2010. aug. 5. 00:56
 1/6 anonim ***** válasza:
egyszeruen ne gondolj mindig arra hogy babat akarsz elvezd az egyuttleteket es ne arra gondolj hogy hatha most lesz baba... nalam 2 szer is bevalt ez:)) 3 eves lanyom es 7 honapos fiam ( meg lehet ujra terhes vagyok baaar nagyon nem szeretnenk most az lenni:D)
2010. aug. 5. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
add nekem :)
2010. aug. 5. 04:26
 3/6 anonim ***** válasza:

neeeeem:D ha az lennenk most ugyis megszulnem!

majd te is szulsz magadnak:D:D

2010. aug. 5. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Mommy válasza:

Gondolj arra hogy minden eggyes hónap egy újjabb esély !!

Amikor eljön az ideje megfog történni a csoda. Élvezd az életet és soha ne add fel ! (8 éves a kislányom aki szintén egy csoda ahogyan megfogant, szóval személyes tapasztalat) Sok sikert !!

2010. aug. 5. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Megértelek, én sem tudok nem rágörcsölni. 1 éve nem jön össze a baba, és minden mensit rettentő csalódásként élek meg. Nem tudom, hogy lehet nem rágondolni....
2010. aug. 5. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Manka68 ***** válasza:

Mit jelent az, hogy görcsösen akarni?

Az ember csak akkor görcsöl rá a dologra, ha x hónapja nem sikerül, és az többnyire azt jeelnti, hogy valami nincs rendben sajnos. :-(

Ezen nem segít, ha az ember lánya másra koncentrál.

2010. aug. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!