Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt ugy valaki h negativ...

Volt ugy valaki h negativ teszteket kapott pl. két pozitiv teszt után és mégis terhes volt?

Figyelt kérdés
A naptár szerint 6 hetes lennék. A menszim megvolt de nem olyan hosszuságú és kevesbb mint szokott lenni, és rengeteget barnáztam. 3 nap után mikor elmúlt csináltam egy tesztet ami halványan de pozitiv lett, pár napra rá ismét csináltam szintén pozitiv lett halványan. Júli 2-án és 5-én teszteltem pozitivat. rá egy hétre ismét teszteltem de az már negativ volt. Ma ismét teszteltem délutániból és az is negativ lett. Tüneteim: néha egy kis hányinger, sűrű pisilés és mellbimbó égés 3-napja, sőt a nem is ittam még ma semmit és mégis 1-2 óránként pisilek. székrekedés, szédülés. Puffadás időnként. Ma még csak egy tányér levest ettem. Szerintetek lehet még babo?
2010. júl. 18. 16:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha a teszted pozitív lett (az elsö 2), akkor biztos, a pozitív teszt nem tévedhet, menj dokihoz!
2010. júl. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ja és a párommal 2szer egyyütt voltunk a napokban, az elsőnél még nem annyira de fájt de a második együtt létnélmár naon féjt mikor megnyomta, és mondtam neki h akk hagyjuk abba...
2010. júl. 18. 16:49
 3/5 anonim ***** válasza:
Ugyanígy voltam én is hasonló tünetekkel, végül cisztát találtak és rá nem sokra meg is jött.
2010. júl. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
nekem is volt ilyen és sajnos kiderült, hogy elvetéltem. :(
2010. júl. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia

Mi a helyzet teszteltél már?

2010. júl. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!