Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki az akinek negatív tesztek...

Ki az akinek negatív tesztek után is babája született? És mikor csinálta meg a teszteket? Hány hetes volt, mikor a legutolsó teszt is csalt?

Figyelt kérdés
2009. dec. 3. 15:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem a nagyobbik lányomnál egyszer sem mutatta ki, de az már régen (17 éve) volt. Akkor még nem voltak ilyen jó tesztek, mint most. A kicsinél (10 éves) 4 hetesen a vérvizsgálatnál nagyon magas volt a hcg-m, holott a gyógyszertári teszt még negatív volt. Úgy tapasztaltam, hogy a mostani tesztek kb az 5. héttől adnak megbízható eredményt. Sajnos, több vetélésem volt, ezért vagyok ilyen "rutinos." :( Most 28 hetes vagyok, a menstruációm kimaradása után 4 nappal reggeli első vizeletből negatív volt, a 6. napon délutáni vizeletből egy másik típusú teszttel már pozitív.
2009. dec. 4. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
nekem 5 hetesen mutatta ki előszőr hogy terhes vagyok. de előtte 2 nappal csináltam meg a másodikat és az nem mutatta ki. lehet az volt a különbség hogy az első olcsobb volt 500 fttal.
2009. dec. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nekem mind a 4 tesztem negatív lett.azóta a kislányom 10 hónapos.9 hetesen derült ki hogy terhes vagyok addig minden teszt negatív lett.
2009. dec. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

nálam is 4 hetesen még negatív és thetesen mikor rákszürésre mentem mondta a doki hogy ez már egy öt hetes terhesség.

De éreztem csak a teszt nem mútatott semmit.

2009. dec. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ezt jo volt olvasni mert 2 napja kesik es a teszt negativ,igy meg nem adom fel!
2009. dec. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!