Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Görcsösen akarom, hogy akarjak...

Görcsösen akarom, hogy akarjak gyereket. Mi lesz?

Figyelt kérdés
félek, nem nekem való az anyaság, nem tudom elképzelni magam ebben a szerepben, de annyira változtatnék ezen, nem szeretném egyedül leélni az életem, szeretném átélni, de néha nagyon akarom, egyszer pedig taszít a dolog... belebetegszem
2010. febr. 23. 13:34
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Ne görcsölj ezen az egészen! Hidd el, idővel változik az ember nagyon sokat. Én sem akartam gyereket, még a közelükbe se szívesen mentem, mert egyszerűen nem tudtam velük mit kezdeni...Most pedig van egy gyönyörű 11 hónapos rosszcsontom, aki a legeslegjobb dolog az életemben.
2010. febr. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
29 éves nő vagyok
2010. febr. 23. 13:37
 3/10 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy? Házasságban élsz?Jó a kapcsolatod a pároddal?Elkezdenétek próbálkozni?


Ezeket azért kérdezem mert érdembeli válaszhoz jó tudni az infókat:)

2010. febr. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
megtaláltam életem párját, pár hónapja vagyunk együtt, ő nagyon szeretne, én sajnos nem vagyok felkészülve rá.
2010. febr. 23. 13:40
 5/10 anonim ***** válasza:

Második vagyok.

Pár hónapja...nagyon kevés ez az idő a párod miatt meg nem szabad bevállalni egy gyereket.

Ráadásul bizonytalan vagy,nem akarod teljes szívedből,és egy ilyen rövid pár hónapos ismeretségre én nem szülnék az biztos.

2010. febr. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szia! A pár hónapos kapcsolat is lehet erős, ha tényleg ő a párod- de ezt most még nem tudhatod biztosan. Ahhoz, hoyg az ember egy ilyen lépést megtegyen, ahhoz éreznie kell a biztonságot, és lehet, hogy pont ez az, ami benned még nem érett meg, tudat alatt. Amiatt nem szülhetsz picit, mert a NagyŐ már akarja... - gondolom igen, különben nem akarnád erőltetni. Ha annyira fontos neki, hogy Tőled legyen babája, meg fogja várni, amíg te is felkészülsz. Ha pedig nem várja meg, akkor nem Te voltál neki a fontos, hanem az, hogy legyen gyereke, akárkitől is. Lelkileg felkészülni legalább olyan fontos, mint testileg! Kérd, hogy tartsa tiszteletben, és akkor megszűnik benned a nagy feszültség!
2010. febr. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A görcsösség mindent elronthat, inkább beszéld meg a pároddal, hogy te csak akkor szeretnél szülni, ha már megismertétek egymást, és látod, hogyan passzoltok. Néhány hónap nem mindenkinek elég, hogy bízzon annyira a másikban, hogy gyermeket merjen vele vállalni. Ha most még nem akarsz tőle babát, az csak azt jelenti, hogy nem állsz rá készen, felesleges görcsösen akarni, attól nem fogsz rá vágyni, inkább csak felidegesíted magad. Koncentrálj egyenlőre a párodra, és engedd el magad. Ha a kapcsolatotok olyan, akkor úgyis automatikusan következnek egymás után a dolgok, kis idő leteltével már te is vágyni fogsz egy kisbabára, és akkor hajrá. Addig meg ne ezen járjon folyton az agyad, hidd el, nem lesz jobb. Kitartás, és csak semmi görcsölés:)
2010. febr. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen! megbeszéltük, de a tüske ottmaradt a kapcsolatban
2010. febr. 23. 14:06
 9/10 anonim ***** válasza:

A tüske..

Egy pár hónapos kapcsolatban...

Máris tüskék maradtak?...

Bocsi de ez így nem kapcsolat,ha a párod nem tud várni rád,hogy késöbb gyereket szülj neki,hanem most azonnal mindent akar,ez így nem fog sokáig működni.

2010. febr. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

szia.


én így voltam mint te. a férjem szeretett volna babát, de én nem...ő azt mondta: ezen ne görcsöljek, ha nem lesz, hát nem lesz. ő engem szeret és szeretni is fog akkor is ha én sosem akarok majd babát. ...én még azt is mondtam hagyjon el, de ő maradt.

ennek pár éve már s lám, most 19 hetes kismami vagyok. sosem hittem volna hogy ide eljutok, de eljutotam. tehát ne aggódj, engem is bántott hogy úgy éreztem ahogyan, de ne görcsölj ezen. aki szeret az szeret baba nélkül is, s talán te is pár év múlva jutsz el oda hogy babát szeretnél. mi egyébként 9 éve vagyunk együtt.


sok sikert neked az életben.


egy 34 éves kismami

2010. ápr. 29. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!