Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van olyan, aki "görcsösen"...

Van olyan, aki "görcsösen" akarta és úgyis sikerült?

Figyelt kérdés
Én számolom a napokat mensiig, nézem az ovut, és sokszor olvasgatom ezt az oldalt. Ez már a görcsös akarás? másfél éve próbálkozunk. Sajnos nem tudok nem gondolni arra, hogy na vajon most sikerült-e.
2011. aug. 15. 08:52
 1/7 anonim ***** válasza:

Teljesen érthető, én is így lennék. Szerintem ez még nem túlzás, ennyi belefér. Annak idején én is néztem az ovut, számoltam, mikor születne, ha sikerülne és rengeteget olvasgattam erről a témáról.

A "nagy" lányom két éves, a kisfiammal mára vagyunk kiírva :)


Nagyon sok sikert kívánok Nektek!


/ui: dokinál voltatok amúgy? Egy év sikertelen próbálkozás után már érdemes elmenni vizsgálatra mindkettőtöknek

2011. aug. 15. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Voltunk dokinál, hormonilag minden rendben. Még petevezető átfújás előtt állok, az jövő hónapban lesz. Férjemmel minden rendben. Van már gyerekem, spontán terhességből.

Neked könnyű szülést és jó egészséget kívánok!

2011. aug. 15. 09:24
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha ez nem görcsölés, akkor mi az, ami szerintetek már az?


Én is számolom a napokat, alig várom, hogy teszteljek, bár már egyre kevesebb a lelkesedés, hiszen folyton csak 1 csíkom van.

Szinte minden nap olvasok babás oldalakat teherbeesésről, de már próbálom nem beleélni magam a tünetekbe, hiszen minden hónap más, mégis eddig csak csalódást okozott.

Szeretkezés után PÉ körül az ágyban maradok 15-20 percig feltámasztott lábakkal.

Ez sem görcsölés?


Kisbabára rá sem bírok nézni, mert rögtön sírnom kell, elfog a szomorúság és igen, az irigység.

2011. aug. 15. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is ugyanígy vagyok, csak én még hőmérőzök is. Mi 7 hónapja póbálkozunk, de én is egyre reménytelenebbnek érzem ezt az egészet. Arra szoktam gondolni, hogy olyan sokaknak sikerül nap mint nap, hogy kizárt, hogy mindenki nyugodtan, elvonatkoztatva próbálkozik. Tuti, hogy sikerül így is. Bennem ez tartja a lelket.

2011. aug. 15. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekünk mind a két baba számolással jött össze. Az első baba úgy sikerült , hogy 2 hónapig nem érdekelt a dolog különösebben, és úgy nem is jött össze. A harmadik hónapban odafigyeltünk az ovulációs időszakra, és így egyből meg is érkezett. Mi nagyon akartuk mind a két babát.Most 6 hetes vagyok. Sok sikert remélem összejön nektek is.
2011. aug. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is ezt csináltam, meg ovu teszt meg jegyzetelgettem a tüneteket, hogy legjobban be tudjam lőni mikor van ovu és a 3.hónapban összejött. Igaz már a második baba de nem hiszem, hogy van jelentősége. Az elsővel nem foglalkoztam, kisit későbbre terveztük bár nem védekeztünk és 9 hónap alatt jött össze.
2011. aug. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen mindent megtettem folyamatosan és sikerült igaz sok időbe telt de nem adtam fel.Most tervezzük a másikat és most nagyobb erővel dolgozom a témán már tudom mire kell figyelni.Ez erről szól ha valamit akarunk azért meg kell dolgozni.
2011. aug. 17. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!