Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Azt hiszem görcsösen akartam...

Azt hiszem görcsösen akartam a teherbeesést. Tudat alatt ez is befolyásohatja, hogy nem sikerült. Ugye?

Figyelt kérdés
Volt már egy missed ab-om. Utána úgy gondoltam, hogy csak az segít a fájdalmamon, ha minél hamarabb sikerül megint teherbe esnem. Elkezdtem hőmérőzni, cickafark és palástfűteát inni, elevitet továbbra is szedtem, mindenre odafigyeltem. De megint megjött, és úgy gondoltam, hogy hagyom, hogy menjen minden a maga természetes útján. Az első terhességnél nem hallottam ezekről a teákról, fogalmam nem volt a hőmérőzésről, mégis elsőre összejött a baba. Jól gondolom? Ki volt hasonló helyzetben?
2009. júl. 13. 20:12
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia! én tavaly lombikkal lettem terhes, a baba 9 hetesen elment, előtte 5 évig nem sikerült.

Elment szóval a baba és nem védekeztünk.

Mire 6 hetes konrollra mentem vissza ott volt a pici petezsák, amikor nem is gondoltuk, akkor spontán lettem pocakos :-)

mostmár megszületett 3 hós a drága

2009. júl. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szinte egy "csoda", amit leírtál. Gondolom te is hasonlóan éreztél, amikor megtudtad:)Gratulálok a babához és köszönöm a választ!
2009. júl. 13. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!