Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Meghülyültem? Az álmaimban...

Meghülyültem? Az álmaimban megjelenhetnek a vágyaim?

Figyelt kérdés

Májusban szeretnénk élesben próbálkozni a babával. Egy éve nem szedek semmit csak gumizunk. Sokat vagyok az oldalon babás fórumokon. Az elmúlt napokban azt álmodtam hogy pozitív lett a teszt és szoptattam egy babát...

Ez lehet attól is hogy túlzottan akarom már a babát? Körülöttem meg sorra szülnek az ismerőseim.

Terhes nem lehetek.

Már szedek folsavat is.

Normális hogy egész nap csak ezen jár az agyam?

A párom már csak nevet rajtam...

Néha idegesíti is. De a gyed miatt nem szabad az idén szülnöm.


2009. márc. 1. 16:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
normális, én megálmodtam, hogy a kisfiammal pozitívat tesztelek, és reggel felkeltem és pozitívat teszteltem!
2009. márc. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
miért nem szabad a gyed miatt idén szülnöd?????
2009. márc. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
mert kb. 30 ezer Ft-tal lesz kevesebb... ha jövőre szülök jobb lesz mert jobb az idei keresetem új munkahelyem miatt... Még azt is bele kalkuláltam ha pár héttel hamarabb érkezik. Május közepén szeretnék terhes maradni addig ki kell "húzni". Mindketten nagyon várjuk már.
2009. márc. 1. 16:35
 4/12 anonim ***** válasza:
:)énis sokszor álmodtam olyannal amit éppen szeretnék . de az álom nem valos!
2009. márc. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
En peldaul azt almodtam,(ne nevessetek ki) hogy apro sültkrumplik eletre keltek es kislanyok voltak,es tancoltak a labamon,hosszu feher kis szoknyaikban.Ra eggy hetre pozitivat teszteltem.Mar harom eve probalkozunk a ferjemmel,es az orvosok serege is vizsgalt minket.Mindenki azt mondta összeferhetetlenek vagyunk es nem lehet csak orvosi beavadkozassal babank.Mar majdnem bele vagtunk a lombikba! Öt különbözö tesztem pozitiv!!!!Na erre kössetek gombot csajok?!
2009. márc. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Gratulálok :)

Sültkrumplik :) ez aranyos...

2009. márc. 1. 17:44
 7/12 anonim ***** válasza:
Tudom nevetseges de ezt almodtam.Ugy gondolom hogy az almok igazak.Legalabbis mostantol hiszek bennük-:)
2009. márc. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nekem még várhatna... bár nem is tudom majd kiugranék a bőrömből de azért sajnos a mai helyzetben nem mindegy mennyi ideig tudok itthon lenni és mennyi pénzből.
2009. márc. 1. 18:08
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne hülyeség? Tudat alatt az a baba már a Tiéd és a tudalatti nem képes bekalkulálni, hogy a baba-projektet anyagi okok miatt kicsit el kell "csúsztatni"!

A múltkoriban én ikrekkel álmodtam - 1 fiú-1 lány - és csak remélni merem, hogy ez csak egy vízió és nem pedig előrelátás. Bár már 2 éve próbálkozunk, de az általad írt piszkos anyagiak miatt azért én megelégednék egy Mazsolával is!

2009. márc. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
én is rendszeresen álmodom a babával, voltam már terhes is, anyuka is. Szerintem abszolut normális, hogy ilyesmit álmodsz. Kívánom, hogy elsőre összejöjjön nektek!
2009. márc. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!