Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Meghülyültem, vagy csak nem...

Meghülyültem, vagy csak nem vagyok normális? :D

Figyelt kérdés

Ne nézzetek lököttnek, de tegnap végre összeszereltük a kiságyat, és mindent szépen elrendezgettem benne, hogy "babakész" legyen.

Reggel, ahogy felébredtem, még hót álmosan pislogtam körbe, mire a legelső dolog, ami feltűnt, hogy nincs a gyerek a kiságyban! Egyrészt kis híján szívrohamot kaptam, másrészt úgy pattantam ki az ágyból, hogy szerencsétlen páromat véletlen térden rúgtam. :D

Beletelt pár másodpercbe, mire leesett, hogy a picúr még a hasamban van... :D

Járt valaki hasonlóan? Ilyen röpke reggeli téveszmék? :D


32 hkm :)


2011. szept. 11. 10:46
 1/5 anonim ***** válasza:
hát jót nevettem :) ez természetes. nem hülyültél meg, minden gondolatod a baba körül forog. azért hitte az agyad, hogy megszületett, mert összeraktad a kiságyat, beleképzelted a picit, és ez járt a fejedben amikor lefeküdtél. és még benne volt amikor felkeltél :))))
2011. szept. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, utána, mikor lenyugodtam, apával mi is egymás nyakába borulva röhögtünk! :D És mi lesz még a hátralévő 8 hétben? :D
2011. szept. 11. 11:06
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
megint én. akkor mi lesz, ha megszületik :) vesz levegőt? miért nem mozog? úristen már hány órája alszik? nincs melege? nem fázik? akkor hogy fogsz ugrálni :))) boldog babavárást. nem tudom hogy első babád-e, de egy fantasztikus dolog ami vár rátok. nekem 10 hónapos, de ha lefektetem még vagy ötször ránézek h. minden rendben van-e. Ja! és van légzésfigyelő is. az aggódás örök szerintem.
2011. szept. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Az aggódás ott lesz még akkor is, ha az a baba aki most még a hasadban van, már 40 éves lesz :) Ez vár rátok, nyugi :P ;)
2011. szept. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ez vicces volt nekem is. lesz még rosszabb is. Nevessetek nyugodtan én is kerestem a gyereket éjszaka a férjem felkelt és ö is kereste velem álmosan mire megfogta a pocakomat reflexbol hát volt nevetés. pár nap mulva arra keltem éjszaka hogy a kiságy felett a babaszobában zenél a forgo felnéztem a férjem mondja már alszik a baba és lefekudt. mondanom sem kell még mennyi ilyen volt. meg mennyi lesz ha megszuletik. szulés elott pár héttel már ez természetes ahányszor megmozdultam férjem felugrott menni kell hol a ruhám. stb. jo babavárást
2011. szept. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!