Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek is meghülyültem?...

Szerintetek is meghülyültem? Így 22éves anyukaként?

Figyelt kérdés

22éves vagyok!Van egy 1éves kisfiam......nagyon imádom őt!A férjemmel már 7éve együtt vagyunk!Szinte mindent kipróbáltunk már együtt és sok közös nyaralás .....stb emlékünk van úgyhogy ilyen téren nincsenek hiányosságaim!


Tudni kell hogy én már nagyon fiatal korom óta rajongok a piercingekért de soha nem csináltathattam mert a szüleim nem engedték!És most már hetek óta azon gondolkodom csináltatok magamnak egy nyel és egy ajak piercinget!Persze szolidat!Viszont vagy egy ellen érzésem is!Az hogy egy anyukának ez már nem való!Szerintetek is így van?


2011. febr. 25. 16:09
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

Juj.

Először is gratulálok a babához, én is fiatal anyuka szeretnék lenni(most szorgoskodunk rajta) de tudd, biztosan lesz olyan, aki megszól majd. Ha ezt felvállalod, hogy nem lesz ilyenek miatt bűntudatod, akkor tessék csak!- és vigyázz, a baba bele ne kapjon, nekem egy rokon gyerek 3 éves koráig volt szem és szájveszélyes, mindig odakapott a szemüvegemhez is.

2011. febr. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Fiatal vagy, miért ne? Attól mert anya lettél, még nem kell apácának lenned.egy piercing még nem a világ vége. Nem a playboyban akarsz a címlapon feszíteni:)
2011. febr. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
Korodhoz még illene is akár, de anyukaként szerintem már nem annyira. Meg gondolj bele, hogy pár év múlva milyen lesz az.
2011. febr. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
Nyugodtan csináltass! Én lassan 30 leszek és mindig is tetoválásra vágytam. Egyszer meg is csináltatom. :)
2011. febr. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:

Szerintem nyugodtan csináltasd meg. Én is 23 évesen szültem, és már több éve van nyelv, és ajakpiercingem. Ugyan bennem is megfordult a gondolat, hogy most hogy már anyuka vagyok lehet ki kéne venni, de nem vettem, mert szeretem. Majd ha megunom, akkor kiveszem. Nem én vagyok az egyetlen anyuka, akinek van.

Ha meg mégsem tudsz velük érvényesülni, akkor bármikor kiveheted.

Egyébként gratulálok a kisfiadhoz!

2011. febr. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:

Az ajak és nyelvpiercing nem szolid:) ezzel azért ne ámítsd magad. Ha szeretnéd, csináld!

Régen én is szerettem volna nyelvpiercinget, aztán elriasztott, hogy a fogak belső falán leveri a zománcot.

2011. febr. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:

Én 24 évesen leszek anyuka (idén nyáron) és a tetoválásokért rajongok. 19 évesen csináltattam is egyet, lehet a 2. gyerek után majd fogok egy újabbat. Párom is nagyon tetoválást akar, de ő nagyon fél a tűtől. :)

Szerintem hajrá. Másoknak soha ne akarj megfelelni, mert úgy sem tudsz mindenkinek.

2011. febr. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Köszi a hozzászólásokat!Igazából nem érdekelne ha megszólnak emiatt!Mert tudom hogy ez egy olyan dolog amit bármikor ki lehet szedni és beforr a helye!Nem egy tetoválás.....csak nem tudom hogy nekem való e még az én koromban ? :D
2011. febr. 25. 16:18
 9/26 anonim ***** válasza:

Pár év múlva ha nem tetszik kiveszi:)))

Szerintem egy plusz fülbevalóval kezdj, ha nem kell felmosni a lukasztáskor akkor folytasd a többivel:)


Jó babázást:P

2011. febr. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Bár én nem szólak meg érte,mert láttam nyelv,és száj piercingnél durvábbakat is anyukákon,de nem sok örömöd lesz vele..A kisfiad állandóan piszkálni fogja és ha kell ha nem mindig beakad majd a kis keze..Csak gondolj arra amikor fülbevaló van az ember fülében..Valamiért azt is észre veszik a kicsik..Tudom mert sokszor azt hittem kitépte a fülemből,pedig csak kicsi karika volt..A fiam amikor 1-2 éves volt állandóan a gyűrűimmel akart játszani...Szóval ha csinálsz magadnak piercinget ezekre a kis balesetekre készülj fel...
2011. febr. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!