Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit kezdesz a hosszú hajaddal...

Mit kezdesz a hosszú hajaddal anyukaként? Ciki befonni?

Figyelt kérdés
Én már nagyon unom, hogy mindig copf-ban hordom, feltekerem...
2010. ápr. 28. 13:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ez jó kérdés!Az enyém ráadásul hullik is.A védőnő azt mondta hagyjam kiengedve sokszor de 4 hós kispasink állandóan belemarkol,tépi....Lehet,hogy én is befonom:)
2010. ápr. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy ciki, esetleg a két copfba fonást mellőzd...

Én befonva hordom legtöbbször, senki nem szólt még rám, hogy béna lenne. Néha Apuka Lara Croftnak csúfol... :)

2010. ápr. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
79%
Nem ciki befonni. Nekem is mindig fel van fogva. Már gondolkoztam, hogy valami rövidebb frizura kellene, de nem akarom levágatni, mert a rövid haj nekem nem nőies.
2010. ápr. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is be szoktam fonni, tőfonásban. Nem érzem cikinek.
2010. ápr. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
86%

Jo a kerdesed!

En is altalaba copf-ban hordom pedig igazan kiengedve szeretem de a 10 honapos kisfiam es a haztartas miatt inkabb csak setalaskor engedem ki.

Igy otthon marad a konty a copf meg a fonott frizura.

Nalunk Apa ragaszkodik a hosszu hajhoz de amugy sem all jol nekem a rovid.

10 honapos kisfiu anyukaja

2010. ápr. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
91%

Én levágattam, mert utálom a copf és hajcsat minden formáját (idegesít, ha van valami a fejemen).

Nem csutkára vágattam, hanem ilyen kis állig érő tépettre, tök kényelmes.

Amúgy nem azért vágattam le, mert zavarta a babámat, vagy engem, hanem nagyon durván hullott. Most már nem hullik, így megint növesztem :)

2010. ápr. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
...és hogy a kérdésedre is válaszoljak, nem ciki, ha befonod :)
2010. ápr. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi megnyugtató válaszokat, várom a további ötleteket, véleményeket:)
2010. ápr. 30. 11:10
 9/14 anonim ***** válasza:
85%

Simán befonom, sőt néha kettőbe ;-)

Itthon szinte mindig össze van fogva, mert a 10 hónapos leánykám szereti tépni, ha sétálunk akkor kiengedem.

Szülés után 6-7 hónapig nagyon hullott, most viszont már normális. Szépen megnőtt a terhességem alatt, már majdnem derékig ér :-)

Levágatni nincs szivem, ill. akkor szárítgatni kell, formázni stb. amihez nincs türelmem és időm. Így viszont csak megmosom és hagyom magától megszáradni.

2010. ápr. 30. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Itthon általában csak copfba kötöm, így a leggyorsabb és legkényelmesebb. Ha megyünk valahová (akár csak a játszótérre, vagy vásárolni, szülőkhöz, ilyesmi) akkor gyakran fonom, nem csak egybe, kettőbe is néha! Mindenki azt mondja, nagyon jól áll én meg szeretem így.

Holnap ballagásra megyünk, este becsavarom, úgy szép kis romantikus konytyba tudom tűzni reggel.

2010. ápr. 30. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!