Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek is meghülyültem?...

Szerintetek is meghülyültem? Így 22éves anyukaként?

Figyelt kérdés

22éves vagyok!Van egy 1éves kisfiam......nagyon imádom őt!A férjemmel már 7éve együtt vagyunk!Szinte mindent kipróbáltunk már együtt és sok közös nyaralás .....stb emlékünk van úgyhogy ilyen téren nincsenek hiányosságaim!


Tudni kell hogy én már nagyon fiatal korom óta rajongok a piercingekért de soha nem csináltathattam mert a szüleim nem engedték!És most már hetek óta azon gondolkodom csináltatok magamnak egy nyel és egy ajak piercinget!Persze szolidat!Viszont vagy egy ellen érzésem is!Az hogy egy anyukának ez már nem való!Szerintetek is így van?


2011. febr. 25. 16:09
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Plusz fülbevalóm van......nem félek az ilyenektől!:) Nagyon bírom! :D
2011. febr. 25. 16:22
 12/26 anonim ***** válasza:
Csináltass nyugodtan, ha szeretnéd, nem kell foglalkozni más véleményével.
2011. febr. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
Kedvesem.Én 38 éves anyuka vagyok.Már felnőtt gyerekeim vannak,és most nyáron megyek életem első tetoválást megcsináltatni..Sőt! Ha úgy érzem,hogy nem is olyan fájdalmas (és már nem félek tőle) akkor csináltatok még egyet...A gyerekeimet nem zavarja,a férjemet nem zavarja...a többiek véleménye nem érdekel..Szóval ha te nagyon akarsz piercingeket akkor csináld,és örülj neki..Ha idővel zavarni fogja a férjedet vagy a fiadat akkor kiveszed és kész..
2011. febr. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a biztatásokat és a véleményeket!:)

Kedves utolsó.....neked meg sok sikert a tetováláshoz! :);)

2011. febr. 25. 17:06
 15/26 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem 2 kislányom van és nekem is és a páromnak is van nyelv piercingje.

Plusz van egy tetkóm(Ágyékomnál) amit csak a párom tud,de nem sokára akarok még egy tetkót csak nem tudom mit.

Ja és a bal fülembe 2 fülbevaló.

Ismerek olyan anyukát 32 éves 3 gyermeke van orr piercingje.

Ha neked tetszik akkor hajrá.

2011. febr. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

Nem szólnálak meg érte, nem vagyok én jóisten, hogy olyan embereket szóljak le, akik semmi rosszat nem tettek. Az tuti, hogy furcsán néznék, de csak a meglepettség miatt.

Szerintem azt a reakciót fogod látni, hogy "pórul járt" anyuka vagy, nem tervezett babával, mert a piercing komolytalanságot sugároz és az,hogy a baba tervezett volt, az utolsó gondolatuk lesz az embereknek. Viszont ezzel nem kell foglalkoznod, mindenkit megszólnak,csak mindenkit épp másért,olyan nem létezik, akiben ha akarnak nem találnak semmi kivetnivalót.

2011. febr. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

Ez nem meghülyülés, legalább is nem a rosszabbik fajtája :D

Én a fiam 1 éves korában (21 évesen) csináltattam tetoválást, válltól könyékig, és csináltatnék többet is, ha nem lenne ilyen cefet drága az igényes munka.

Piercinget is szúrattam mióta megvan a fiam, igaz, azokat kivettem, mert ami az ínyfékemben volt, az zavart egy idő után a fogmosásnál, pontosabban az zavart, hogy magát az ékszert nagyon nehéz tisztántartani, az orromból meg azért vettem ki, mert egyszer nagyon belekaptam, és sebes lett, aztán meguntam a vacakolást vele. De nekem korábban is voltak. Most egy sincs, de ki tudja, lehet, hogy még lesz újra.


Az ne tartson vissza, hogy egyesek szerint egy anyukának ez nem "való", hiszen te nem CSAK anyuka vagy, hanem egy fiatal nő.

Én pl. egyetemista vagyok nappalin. Lehetne azt mondani, hogy egy anyukának nem való nappalira járni. De azt is lehetne mondani, hogy egy egyetemistának nem való, hogy gyereke legyen :D Minden csak nézőpont kérdése.

Ha te így tetszel magadnak, akkor hajrá!

2011. febr. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

anyuka lettél, tessék megelégedni az otthonkával és a lenőtt dauerolt hajjal! :-)))


Na de most komolyan: Te ezen gondolkodsz? Ha szeretnéd, csináltasd!

2011. febr. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

Csináld!!!!:))))

Én 23 éves anyukaként Suicide Girl vagyok. Tele vagyok varrva, de ez csak a strandon látszik. Jó a két karom nyáron is, eddig még egy rossz szót sem szóltak. Pedig ez nem olyan, hogy ha megunom akkor lemosom.

A piercingeket meg ki lehet venni, de ha sokáig benne hagyod, teljesen nem fog beforrni, ahogy nekem sem, mert fiatalabb koromban 3 db volt a számban de ezeket meguntam. Van 3 lyuk. Nem olyan feltünö amúgy.

Attól mert anya vagy, tényleg ne ásd el magad:)

2011. febr. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%

Szia


Biztosan le leszek pontozva...m,int mindig, de akkor is leirom a velemenyemet.

Ez nem attol fugg, hogy anyuka vagy, vagy hogy hany eves.Ha Te szeretnel piercinget/tetovalast stb-t akkor csinaltasd meg.Ha megunod majd kiveszed.5 helyen volt piercingem es van 2 tetovalasom.Ettol fuggetlenul a lanyommal gyerekdalokat enekelek es egesz nap kuszok/maszok a foldon.

Igazabol ez csak MAgyarorszagon divat, hogy aki anyuka az jarjon tokatol bokaig ruhaban a haja is csak 1 semara keszulhet es ugy kell viselkednie mint egy apacanak.

Anbgliaban az 50 eves nok is csinaltatnak piercinget tetovalast.

2011. febr. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!