Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek is meghülyültem?...

Szerintetek is meghülyültem? Így 22éves anyukaként?

Figyelt kérdés

22éves vagyok!Van egy 1éves kisfiam......nagyon imádom őt!A férjemmel már 7éve együtt vagyunk!Szinte mindent kipróbáltunk már együtt és sok közös nyaralás .....stb emlékünk van úgyhogy ilyen téren nincsenek hiányosságaim!


Tudni kell hogy én már nagyon fiatal korom óta rajongok a piercingekért de soha nem csináltathattam mert a szüleim nem engedték!És most már hetek óta azon gondolkodom csináltatok magamnak egy nyel és egy ajak piercinget!Persze szolidat!Viszont vagy egy ellen érzésem is!Az hogy egy anyukának ez már nem való!Szerintetek is így van?


2011. febr. 25. 16:09
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
A SG anyukának külön respect :)
2011. febr. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

31 éves vagyok, 18 éves korom óta van a nyelvemben piercing, szóval jó régóta. 25 év körül azt mondtam, hogy majd ha anya leszek, akkor kiveszem. Szültem, aztán nem vettem ki, gondoltam, majd a következőnél, hát már őt is megszültem, de még mindig a nyelvemben van :)

Amúgy nem látja senki, hisz a számban van, és nem kilógó nyelvvel beszélek :D:D Ha nagyon telepofával röhögök, akkor látszik, de akkor még a gyomrom is a számon át :)

Senki nem szólt engem meg ezért, hogy 2 gyerekes anyukaként piercingem van. Van tetoválásom is, pl az egész hátam tele van konkrétan, azért se szólt meg senki. Ez van, ezt kell szeretni :)

Egyébként, ha a nyelvedbe csináltatsz ékszert, és megunod, akkor kb 1 nap alatt benő a lyuk.

Szóval én melletted vagyok, csináltasd meg :)

2011. febr. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Nekem volt köldök és nyelv piercingem, mikor terhes lettem kivettem őket, de csak azért, mert hazavágta a fogaimat, a köldökből meg ki kellett( 7 évig volt bent mindkettő).

Nem szándékozom visszarakni. Viszont van két nagy tetoválásom, egyik lapocka, másik boka, 20-35 cm-esek, és még fogok varratni, mert én szeretem, 24 éves vagyok, el kéne ásnom magam, mert anya vagyok???

Nem gondolom! Te se tedd!!

Viszont nem szúratnék újra semmit. Csúnyák a lyukak hegei.

2011. febr. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek aki válaszolt!Úgy örülök a válaszoknak!Most már biztos vagyok magamban! :)

Köszi mindenkinek és továbbra is mindenkinek jó babázást és gyerek nevelést! :D

2011. febr. 26. 08:45
 25/26 anonim ***** válasza:

Én is csak azt tudom mondani: Hajrá anyuka!:) Barátnőm picije egy éves, most csináltatott egy olyan tetkót a hátára, ami végig fut a gerincén. Nagyon szép! Még lehet, hogy én is bevállalnám. Mondjuk mi még csak most tervezzük az első csemetét! Nekem is van tetkóm a lapockámon,meg köldök piercingem! De lehet, hogy ha később "megbolondulok", akkor lesz még más is!:)

Olvastam egy kérdést,hogy megszólják anyukát mert csinos, műkörme van, szoliba jár. Ez is kb. ilyen. Miért kell megszólni. Én is ilyen típusú vagyok. Nem töltöm az életem a tükör előtt, de szeretek jól kinézni. Ha gyerekem lesz, akkor is meg fogom próbálni. Azért mert anya leszek, még nő maradok. És ha nekem ehhez tetoválás, vagy szolárium, műköröm kell, akkor az kell!

2011. febr. 26. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:
én a helyében nem csináltatnék, mert szerintem ez nem "helyes" 13 éves vagyok szóval én jobban látom az ilyen dolgokat mint a felnőttek mert ők máshogy látják a dolgokat.
2011. márc. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!