Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukaként "illik" ilyen...

Anyukaként "illik" ilyen ruhát viselnem?

Figyelt kérdés

Vannak nagyon szép, alig hordott alkalmi ruháim. Most, hogy jönnek az ünnepek elkezdtem keresgélni, miket is vehetek fel? Bajban vagyok, mert tényleg szépek (bár régebbiek de nem olyanok, amik könnyen kimennek a divatból) de kicsit "csajszisak". Igaz, még csak 26 éves vagyok, de ANYUKA, és valahogy furi, hogy olyan ruhát vegyek fel, amit 20-22 évesen vettem, mikor még a bulik, meg a haverok voltak csak. És itt nem azzal van a problémám, hogy hogyan áll, mert szerencsére úgy, mint mikor megvettem. Csak nem akarok nevetséges lenni..... Férjem szerint vegyem fel, mert jól áll. Én meg nem tudok dönteni, mert elképzelem magam ahogy a "kis feketémben" rohangálok, esetleg a földön mászok a járni tanuló lányom után :)

Tudom, nem olyan hatalmas probléma ez, de nektek mi a véleményetek? Ti hordjátok a szülés előtt vásárolt, kicsit kihívóbb darabokat? Kicsit unom már a farmer+pulcsi összeállítást, de túlzásba sem akarok esni :)


2010. dec. 13. 10:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Jajjmár, attól hogy anyuka vagy nem kell vénasszonyosan öltözni, vagy nagygalléros apró virágmintás lebernyegekben járni! Öltözz fel úgy, mint egy NŐ!

Egyébként légy büszke arra, hogy a szülés előtt vásárolt kisfekete még jó rád! :-))

2010. dec. 13. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Látni kéne....
2010. dec. 13. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

anya 40et töltötte az idém,vagyok én,23 éves lánya,meg van öcsém,8 éves,és néha jobban csinosabban öltözik mint én...(nem,nem klimaxkorbalépett bugyikilátszósba,hanem izlésesen)


nem kell attól magad elásni,mert van egy babád...

2010. dec. 13. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Így látatlanba is azt mondom hogy nyugodtan felvehetsz ilyesmit. Egyrészt mert ünnepekkor tényleg ne legyen az ember farmerban,pulcsiban, vagy olyanban amiben egész évben van. Másrészt meg ha nem változott a tested a szülés után akkor erre legyél büszke és nem kell slampos ruhákkal takargatni. Aki nem így gondolja az csak irigykedik.
2010. dec. 13. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

:D Köszi!


Hát, a "kis fekete" az olyan combközépig érő, a másik ruha bronzosan csillogó (csillog, ez a gáz) szintén rövidebb. Meg a többi is hasonló, de semmi cici - vagy bugyikivillantós. Férjem mániája a fekete magassarkú csizma rövidnadrággal (mármint rajtam.....). Igazából összel már hordtam így, csak akkor balerinacipővel, ami azért visszafogottabb, mint a csizma..... Fene se tudja, azért köszönöm a bíztatást :)

2010. dec. 13. 10:33
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan hord a ruhákat.Attól hogy anyuka vagy még öltözhetsz csinosabban.Ha a férjednek is tetszik miért ne?Nem az őskorban élünk.Elő a kis feketét és érezd jól magad.
2010. dec. 13. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én is 26 vagyok, és hordok ilyesmiket. Attól anya vagyok, még lehetek csini. Főleg olyankor veszek fel csini ruhát, ha a kedvesem is jön velünk, mert szereti ha jól nézek ki. A másik, h. én is sokkal jobban érzem magam így, mint slampos ruhákban. És ha jól érzem magam, kisugárzik a gyerekre is. Hordd Te is nyugodtan, és érezd jól magad a bőrödben!:)
2010. dec. 13. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is bátran hordjad!!! Nagyon csini lehetsz :)) És a férjednek is igaza van, hiszen neki te NŐ vagy nemcsak anya :) Szóval én simán hordanám:)) És hordom is ami tetszik és jól áll.

A praktikum egy másik dolog hogy a kicsihez leguggolni, meg utána rohanni adott esetben szűk csini ruciban nem a legpraktikusabb :)) de ha alkalom van és ünnepek, akkor kibírja az ember :)

Én is most karácsonykor már nagyobbak a gyerekeim (úgy értem 4 és 1.5 évesek) már nem szoptatok hogy átfolyjon a tejem a ruhán (mint tavaly karácsonykor...) nagyjából vissza is fogytam szóval tuti vmi emberi ruhát veszek fel :))) Kisebb az esélyem már arra is hogy valamelyik gyerekem lehányjon lebüfizzen stb :)))

Na ez csak vicc volt:)

Szóval csak hajrá!!

2010. dec. 13. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Köszi.


Még annyi, hogy remélem, nem tűnik nyafogásnak a részemről ez a kérdés. Csak valahogy, mióta megszületett a kislányunk, annyira előtérbe helyeztem Őt, hogy már lelkiismeretfurdalásom van, ha fodrászhoz megyek, vagy magamnak veszek valamit. Pedig tudom, nekem is, férjemnek is, sőt a csajszimnak is az a jó, ha anya jól érzi magát :) Nem akarok mártír anyuka lenni! DE közben meg motoszkál a fejemben, hogy azt a pénzt a lányomra is költhetném..... Azt hiszem, a fejemben kéne már rendet tenni, de valahogy olyan nehéz.....

2010. dec. 13. 10:54
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

28 vagyok, épp tegnap vettem egy mélyen dekoltált csillogó inget, mini fari szoknyát, leggingst magassarkút karácsonyra.

Csináltattam műkörmöt, levágattam a hajam.

Szerintem lehet csinosan ízlésesen öltözködni gyerek mellett is, nem kell elasszonyosodni! Felvenném én is a szülés előtti mini piros ruci, csak nem férek bele:) párom is szereti ha divatos vagyok, nem egy lestrapàlt anyuka az ünnepek alatt meg pláne!

2010. dec. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!