Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Már több mint egy éve figyelem...

Már több mint egy éve figyelem a testem mert nem jön a gólya.Teljesen meghülyültem? Mitől van ez? A tünetek mire utalnak?

Figyelt kérdés

Lehet nagy butaság amit kérdezek. Már több mint egy éve figyelem a testem mert nem jön a gólya.:( Ebben a hónapban minden nagyon szépen alakult. A hónap végére jöttek a tünetek(be is beszélhettem ezt tételezzük fel). Majd jött a mensim, ami egy napos volt utána egy nap minimális barna(a hőm is leesett úgy ahogy kell). De más volt. nem görcsöltem megmaradt a mellfájdalom és a duzzadás, székrekedés hihetetlenül fel vagyok fújódva, halálos fáradság nap mint nap, sűrű pisilés stb. 2 napja doki mondta uh-n nincs baba mert vékony a nyálkahártyám. És a hőm is továbbra is lennt van. Ez már a 6 napom és a tünetek még mindig megvannak. Ha bebeszéltem volna(ami volt már máskor is) a leeső hő után elmúltak.

Lehet hogy mensi előtt teherbeestem és talán ez a barnázás beágyazódás volt? Az egynapos vérzésben nem is volt méhnyálkahártya. De nem értem az uh-t se, hiszen állítólag vékony. Iszoma palástfüvet és mindig szép vastag még mellé a nyálkahártyám. Ha nem jött ki a mensivel(mert nem jött és rövidebb volt) akkor hova tűnt?

Szinte meg vagyok győződve hogy sikerült, vagy már teljesen elment az eszem?

Volt hasonló valakinek?


2009. jan. 22. 08:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem hülyültél meg, vagy ha te meghülyültél, akkor én is!:-)

Nálam is hasonló a helyzet, és én is reménykedem, hogy hátha van valami.Nekem is 1 nap vérzés volt, 2 nap barna, de nem fájt semmim,pedig szokott.

Nekem meggyőződésem , hogy én már többször is terhes voltam az utóbbi egy évben, csak elmentek, nem tudtak beágyazódni valamiért.

Én a hőmet nem mérem, de minden rendben velem elvileg.Egyedül még átjárhatósági vizsgálaton nem voltam.

Reménykedjünk együtt!:-)

2009. jan. 22. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Drukkolok Neked én is. Nekem is még az a vizsgálat van hátra. És én is pontosan ugyanígy érzek mint Te.


Meddig vársz? Mit fogsz csinálni?

2009. jan. 22. 08:58
 3/4 anonim ***** válasza:

Holnap lesz meg a spermavizsgálat eredménye, azzal megyek a dokihoz, és megkérdezem merre tovább.

... az a baj, hogy engem valahogy egy orvos se vett még komolyan(magánrendelésen sem).Nekik egy év várakozás semmi, minket meg teljesen kikészít már ez a bizonytalanság.

(A kisfiam egy hónap után összejött, pont 3éve lett pozitív a tesztem:-))

2009. jan. 22. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Gratulálok a kisfiúdhoz.

Egyébként a véleményem dettó. Sehol nem vettek még komolyan, mintha valami taknyos lennék aki hülyeséget csinált.(pedig már 30 leszek). Csak a pénzt dobálom ki és mindig úgy jövök el a dokitól hogy nem lettem okosabb sőt csak még nagyobb a bizonytalanságom.:(

Pedig nekem még endometriózisom is van. Soron kívül küldhetnének a meddőségibe, első baba lenne ami nem jön egy éve. Még a betegségemről se tudok szinte semmit. A hormonvizsgálatot is én könyörögtem ki a magándokinál potom 10 000ftért(hogy meghallgatott).:( Én most arra várok.


Sok sikert Nektek és szorítok.:)

2009. jan. 22. 09:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!