Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem varja Februar 6-7-8koru...

Ki nem varja Februar 6-7-8korul? Szep volna Valentin napra egy pozitiv teszted adni nem?

Figyelt kérdés
2011. jan. 25. 12:17
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:

hát ez érdekes kérdés, mert még nem is gondoltam, hogy probléma lehet...:/

igazából szülés előtt is jelezte barnázás a mensit, de csak mióta szültem van, hogy 3 nappal is megelőzi a tényleges menstruációt. Különben a ciklusaim 28 naposak mindig. Még csak most kezdtünk élesbe próbálkozni a tesóval, szerinted ez probléma lehet? nem nagyon olvastam még ennek utána.

2011. jan. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:

megint én: találtam egy ilyet:

Kérdés:

A menstruáció előtti barnás folyásról szeretnék bővebbet tudni. Mit jelent ez? Egy tervezett terhességgel kapcsolatban milyen hatása lehet? Ez ugyanis engem is érint, úgyannyira, hogy a menstruációt megelőzően 4-5 napig is fennáll, ezt követően a vérzés pedig 2-3 nap alatt befejeződik. Ez igazából eddig nem zavart, de most babavállalás előtt ez probléma lehet?


Válasz:

A menstruáció előtt és után észlelt barnás folyás nagyon egyszerű jelenség, ez is vérzés, csak olyan kis mennyiségű, hogy a vérfesték a hüvely savas vegyhatásától így átszíneződik.. Ez

teljesen természetes dolog, nem kell aggódnia miatta. Ilyen esetekben előfordul, hogy a peteérés, illetve a sárgatest működése nem teljesen szabályos, és nehezített lehet a teherbe esés. erről hormonvizsgálat révén könnyen meg lehet győződni. Ha teherbe esik, valószínűleg semmi problémát nem fog okozni ez a tünet.

Dr. Ács Nándor

2011. jan. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
szerintem még várok, aztán ha nem jön össze, akkor megkérdezem a dokim. A kisfiam különben első hónapban sikerült.
2011. jan. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
én is akkorra nem várom.szép valentin napi ajándék lenne főleg hogy azon a napon lesz az esküvőnk is.én már sajnos 7 vetélésen vagyok túl és 10 éve nem sikerül.....:(
2011. jan. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 A kérdező kommentje:
az utolsonak nagyon drukkolok!!!
2011. jan. 25. 16:23
 16/38 anonim ***** válasza:
Én 9-e körül nem várom, de még csak most vagyok a peteérés időszakában. Clostit szedtem ebben a hónapban.
2011. jan. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Csatlakozom hozzátok, én február 9-re nem várom, remélem nem is jön. Már van egy 20 hónapos kisfiunk, aki szintén nehezen jött össze. Most ez a 5. hónapunk hogy próbálkozunk. Elkezdtem mérni a hőmet is,szerintem most vagyok félidőben, bár az internetes kalkulátorok 26-27-28-ra teszik. Drukkolok mindenkinek!!!

"Z"

2011. jan. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
Hát kedves Z, akkor egy cipőben járunk. Nekünk is van már egy fiunk, 3,5 éves és 1,5 év próbálkozás után jött össze. A kistesó is 1,5 éve várat magára. Drukkolok nektek, hogy mihamarabb összejöjjön. Az előtted válaszoló: N.
2011. jan. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:

Köszönöm kedves N', akkor mi tényleg egy cipőben vagyunk. ha van kedved írhatsz nekem privit is, és beszélgethetünk.

"Z"

2011. jan. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 A kérdező kommentje:
csajok ti hogy alltok?valami jelek vannak mar?
2011. jan. 29. 09:45
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!