Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Babára vágyók, hányan vagytok?

Babára vágyók, hányan vagytok?

Figyelt kérdés

Látom, hogy milyen sok teherbe eséssel és teszteléssel meg ovulációval kapcsolatos kérdés van és érdekelne, hányan vagytok ti, babára vágyó nők? :)


Sok sikert mindenkinek!


2009. jan. 10. 11:13
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
Én is csatlakozom, 8 hónapja várjuk mi is a babát, most talán (?!) terhes vagyok, de még nagyon korai. Ha úgy lenne, de jó lenne... de már nem merem remélni...
2009. jan. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
mi két hónapja, de lehet, hogy előző hónapban összejött! :) megírom mi lett és a tüneteket is ha pozitívat teszteltem! mindenkinek szorítok!
2009. jan. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:

Mi lassan 3 éve próbálkozunk.Fél éve derült ki,hogy miattam természetes úton nem lehet babánk.

Hó végén kezdjük a lombikot.Nagyon bízom a sikerben.

Mielőbbi babázást kívánok mindenkinek!

2009. jan. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Mi szeptember óta nem védekezünk, és másfél hónapja álltunk rá gőzerővel. :-) Eddig még nincs eredmény, de nagyon reménykedünk! :-D
2009. jan. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
100%

Leendő kismamák! EGy kedves ismerősőm öt! éven keresztül próbálkozott teherbe esni, volt lombik baby, volt...

Aztán öt év után azt mondta feladja... :( egyéb okok miatt vettek egy bioptron lámpát + férjével együtt eljártak reflexológushoz (talpmasszázs) és most 5 hónapos terhes! :):):) van remény mindenkinek :) Kívánok mindenkinek a legjobbakat!

2009. jan. 10. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
Mi 8 hónapja.De nálam Pco van.Holnap derul ki kell-e muteni.Nem hogy jobbak a leleteim....mindíg rosszabb!Nagyon elkeseredettek vagyunk!!!
2009. jan. 11. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:

Sziasztok.

Kedves kérdező , az én véleményem szerint rengetegen vagyunk akik szeretnének babót csak nem jön össze , én vagyok a sok közül az egyik , mi 2 és fél éve próbálkozunk de sajnos sikertelenül , megjártunk már minden fajta orvost sem nálam sem pedig a páromnál nem sikerült eddig megtalálni a bajt , minden rendben van és a várva várt eredmény még is elmarad !!!!!

Úgyhogy én is beállok ezeknek a pároknak a sorába ....


Mindenkinek sok sikert kívánok és mielőbbi babásodást.

2009. jan. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
Mi 3,5 éve próbálkozunk. Mindkettőnknél vannak problémák. Az enyémet már orvosolták lapar. műtéttel, de a doki szerint a férjem eredménye miatt így is csak lombikkal sikerülhet!:((
2009. jan. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim válasza:
Mi már 5 éve probálkozunk a párommal, nekem pcos-om van neki meg phatospermája. 2 inszemen, és 2 lombikon vagyunk túl. De nem adjuk fel, most váltottunk klinikát. Mindenkinek sok sikert és, kitartát kivánok!
2009. jan. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim válasza:
100%

Szia!

Én is beállok a sorba!:( Nekem volt már alkalmam meg tapasztalni, hogy milyen állapotosnak lenni, de sajna elvetéltem egy éve már és azóta is csak a próbálokozás maradt!

2009. jan. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!