Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lányok, akik már régóta...

Lányok, akik már régóta vágytok babára: hogy élitek meg, amikor egy ismerősötök terhes lesz?

Figyelt kérdés
2010. márc. 8. 14:13
 1/4 anonim ***** válasza:
75%

Teljesen lazán fogom fel.Gratulálok és minden jót kívánok neki.Én örülök mások boldogságának.Nem vagyok senkire irígy.

Akor most biztos rám is sokan irígykednek az ismerőseim közül azok,akik nem esnek teherbe,vagy valami problémájuk van,mert én 10 hetes kismama vagyok?

Remélem nem,mert attól,ha irígykedünk más boldogságára,nekünk még nem lesz jobb.

10 hetes pocakos.

2010. márc. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
51%

Hát elég rossz érzés.Másnak hamar össze jőn!!!

Pl:elsőre terhes lett.Nekem miért nem sikerűl elsőre?

Miért én vagyok kivétel?

2010. márc. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én nem irigységnek nevezném, de rossz érzés volt. Persze együtt örültem az ismerősömmel és nem éreztettem ezt vele, de belül nagyon rossz volt. Főleg azért, mert azt hittem már fél év hiábavaló próbálkozás után, hogy nekem soha nem is lehet. Tudom, hogy hülyeség, de így éreztem. Ráadásul akkor 21 éves voltam, tehát azt sem lehet mondani, hogy hajtott a tatár mert kifutok az időből, de nagyon vágytunk már a férjemmel egy babára. Aztán egy hónap múlva nekünk is sikerült végre amikor már nem görcsöltem rá annyira. ;-)Bezzeg ha nem akartunk volna babát és csak egyszer nem védekezünk, akkor tuti terhes lettem volna. 16 hós kisfiú anyuja
2010. márc. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Már van egy gyerekünk. A férjem arra hivatkozva nem akar több gyereket,hogy a terhesség nagyon megviselt. Engem. Nem pedig őt. Jó kifogás nem? Örülök más terhességének, de azért ez rosszul esik tőle, és talán az is, hogy nekem miért nem lehet még egy.
2010. márc. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!