Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Babára vágyók, hányan vagytok?

Babára vágyók, hányan vagytok?

Figyelt kérdés

Látom, hogy milyen sok teherbe eséssel és teszteléssel meg ovulációval kapcsolatos kérdés van és érdekelne, hányan vagytok ti, babára vágyó nők? :)


Sok sikert mindenkinek!


2009. jan. 10. 11:13
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
100%
De jó, egy népszámlálás! Én tavaly májusban hagytam abba a gyógyszert, októberben terhes lettem, decemberben elvetéltem, most a második próbálkozásra készülünk. Jó lenne, ha majd sikerülne, 27 vagyok, és 5 és fél éve vagyok férjnél
2009. jan. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Mi március óta próbálkozunk, sajna még nem jön a baba, talán majd idén... :)
2009. jan. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
100%

szia:)én is várok:)jelenleg még csak annyi tünetem van hogy nem jött meg a menzi.de ez mástól is lehet.reménykedünk...

Talán te is babára vágysz?

2009. jan. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
100%

Március óta próbálkoztunk, szeptemberben összejött, nov. elején elveszítettük. Most már újra lehet próbálkozni.

Olyan sokan vágyunk babára, sokunknak olyan nehezen jön össze és olyan sokan el is veszítjük az első és még a második harmadban is. :(

2009. jan. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Én is már egy ideje szeretnék babát....és most ugy néz ki hogy sikerut,legalábbis a jelek arra utalnak!!!Tesztet még nem csináltam,mert mikor utoljára csalodtam,akkor eldontottem,hogy egy ideig nem tesztelek és most félek,hogy ismét csalodok!!!De szoriccsatok,hogy ne csalodjak.......!!!Üdv mindenkit és sok sikert.....!!!!!!!
2009. jan. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 A kérdező kommentje:

uhh de sokan vagytok.. kevesebbet tippeltem volna.

nem, én nem vágyom babára, csak nézegetem az oldalt és a sok teherbeeséssel kapcsolatos kérdés felkeltette az érdeklődésemet.


szívből kívánok mindenkinek miharabbi kétcsíkos teszteket :)


hajrá ;)

2009. jan. 10. 12:36
 17/33 anonim ***** válasza:
Kicsit később, mint a többiek, de én is beállok a sorba:)! Szept. óta próbálkozunk, másodikra össze is jött a babó, de sajnos nem maradt velünk:( De most ismét "rajta vagyunk az ügyön" orvosi engedéllyel:) Hajrá mindenkinek:)
2009. jan. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:

Sziasztok


Sajnos nekem is be kell állni a sorba.

Mi már másfél éve szeretnénk kistesót. Eddig sajna nem jött össze.:(

2009. jan. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
Mi sajnos több, mint 2 éve próbálkozunk, eddig sikertelenül.:(
2009. jan. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
azt hittem azért kérded, mert te is babára vágysz:)a magam nevében nagyon köszönöm a jókívánságaidat,és ma veszek tesztet:)reggel tesztelek:)majd megírom az eredményt:)
2009. jan. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!