Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ez rendben van?...

Szerintetek ez rendben van? Tudom, az utolsó más fajta teszt, de a férjem csak ilyet kapott, nem volt Predictor.

Figyelt kérdés
[link]
szept. 3. 06:25
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
#20 Köszönöm szépen, az első korrekt válasz!
szept. 3. 10:13
 22/29 anonim ***** válasza:
64%

Én nem tudom, hogy volt ovulációm, de ha ez segít (28 napos ciklusokkal):


24.nap:

[link]


26.nap:

[link]


28.nap:

[link]


29.nap (azaz az esedékes napja):

[link]


Most 26 hetes vagyok.

Nem szeretném részletezni én sem, minek teszteltem ennyit.

Abba főleg nem megyek bele, mikor itt kérdeztem ezzel kapcsolatban, milyen válaszokat kaptam a megmondóemberektől 🤣

szept. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:

#22 Nagyon szépen köszönöm, ez a legnormálisabb és legrelevánsabb válasz. A képekért külön hálás vagyok. :)

Gondolom olyanokat, amilyeneket én is most. Felháborító. De tudtam, hogy lesz legalább egy normális válasz, amiből ki tudok indulni és kicsit megnyugszom - mert ugye nem a fent említett bunkó válaszok fognak a segítségemre lenni.

Még egyszer köszönöm!!!! :*

szept. 3. 11:33
 24/29 anonim ***** válasza:
36%
5. vagyok, ez a második és egyben utolsó kommentem neked. Idióta kérdésre csak idióta választ lehet adni. Innentől magadat minősíted, ha nem tetszik egy válasz. 🤷‍♀️
szept. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:

Azzal, hogy még mindig ezt nyomatod és nem tudod elengedni, azzal te minősíted magadat, nem pedig én...

Számodra idióta kérdés, másnak nem, hisz kaptam értelmes, normális választ. A számodra idióta kérdéseket görgesd tovább és megoldódik minden problémád. További gyönyörű napot neked! ;)

szept. 3. 13:31
 26/29 anonim ***** válasza:
100%

Az első két teszt között eltelt 2 nap különbség, és szépen látszik az erősödés is annak megfelelően, hogy a hcg-nek kétnaponta illik duplázódnia.

A második és harmadik között viszont csak egy nap telt el, ezért is lehet, hogy nem erősebb. Lehet még ennek az oka a hígabb vizelet is. Ezeknek a teszteknek az érzékenysége (lásd erősödés) azért nagyon nem ér fel a laboratóriumi vérvétel eredményével.

Én a helyedben örülnék és nem aggódnék :)

szept. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:
#26 Nagyon szépen köszönöm! :)
szept. 3. 13:47
 28/29 anonim ***** válasza:
71%
Le leszek pontozva de 2 terhességem volt/van (másodikkal még terhes vagyok) és mindegyikkel előttem 2 naponta 1 tesztet. Vagy 5-7-et biztosan elhasználtam. Az erősödés miatt az első párat, aztán meg mert nem tudtam elhinni, illetve jó érzés is volt, hogy pozitívra változik :D szerintem az erősödés megfelelő.
szept. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:
#28 Köszönöm szépen, remélem minden rendben lesz. :)
szept. 3. 18:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!