Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a várt napján negatív a...

Ha a várt napján negatív a Predictor akkor az biztos negatív?

Figyelt kérdés

Előző menzeszem júli 21 , ovum elvileg 6-a körül volt de 6-án nagy stressz ért engem , kórházba kerültem három napot voltam benn és mindhárom nap tojásfeherje folyásom volt, talán még a kiengedésem után is.

Spirált használok sok ideje a parom rendszeresen belém élvez.

Aug 21 én reggeli pisiből csináltam egy predictor earlyt és full negatív lett. A melleim mindig feszülnek menzesz előtt de most nem feszülnek és már 2 napot késik, szóval nem is akar jönni ezekszerint.

Hihetek a tesztnek?


Babát sosem akarnék.



aug. 23. 18:17
A kérdező szavazást indított:
Lehet még valami ebből
Ebből már nem lesz semmi
12 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
A stressztől késhet, a várt napján már pozitív szokott lenni.
aug. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Stressz miatt késik. Engem a predi sosem csapott be. Mikor negatív lett nem voltam terhes mikor pozitív lett nem várt előtt 2 nappal akkor fixen terhes voltam :) Érzékeny 10-es teszt, szóval ha negatív akkor fixen nem vagy terhes. A stressz sok mindent befolyásol !
aug. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
57%
Óramű pontosságú ciklusom volt, következő menzesz előtti napon a predi már jó erős pozitív volt.
aug. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez attól függ, hogy mikor volt a peteérés.

Nekek ebben a ciklusban nem 14., hanem 22-23. nap környékén volt.

Ehhez viszonyítva a Predi 13. dpo-n még negatívat mutatott. Azt olvastam, hogy ha a Predi ilyenkor negatív, akkor abból már semmi sem lesz. De csak nem hagyott nyugodni a dolog. Fájt a mellem, a derekam. 15. dpo-n halvány pozitívat teszteltrm egy olcsóbb 10es teszttel. Rá 2 napra erősebb lett.

37. ciklusnapon lett halvány pozitív a teszt.

Nekem is 6-án volt az ovum, és 22én lett halvány.

aug. 24. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek.. pár órája elkezdett megjönni😍 és görcsölgetek is. A predictor tényleg nagyon megbízható ezek szerint.

Csak azt nem értem hogyhogy nem feszült a mellem mikor nekem kb 5 éve mindig az jelzi a piros napok közeledtét.. még most sem feszül pedig már menstruálok.

Na mindegy is, a lényeg hogy nem vagyok terhes.

aug. 24. 18:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!