Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a dpo 11 napján negatív a...

Ha a dpo 11 napján negatív a predictor early akkor már nincs remény?

Figyelt kérdés
Tudom "minek tesztelsz a előbb" :)

2019. jan. 26. 07:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
42%
Olyan idegesítő ez már na nem igaz napi szinten ezeket olvasni. Ha te is tudod hogy előbb teszteltél miért íród ki hogy nincs remény???? Miért ne lenne korán teszteltél és kész.
2019. jan. 26. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem van meg remeny! Nekem kb 6 nap mulva kene megjonnie es teszteltem ma reggel persze negativ. Most mar megvarom hogy megjon e vagy nem....
2019. jan. 26. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Biztosan tudod az ovulációt? Nem lehet h később volt? Én biztosan tudom a jeleket, és lh teszttel leteszteltem, akkor is van amikorra érezni szoktam.

Így ha 11dpo n az early days ami a legerzekenyebb nega lesz /lenne akkor tudnám hogy nem volt sikeres a hónap.

Volt már ilyen.

2019. jan. 26. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Igen, ovuteszteltem, igy biztos, hogy 11 dpo. :(
2019. jan. 26. 08:59
 5/14 anonim ***** válasza:
72%
Ha tudod mikor volt az ovu, akkor sajnos ez negatív eredmény... 😕😔 nekem 11 dpon a gabriel teszt is pozitív lett majd másnap a 12 dpon a predictor early is! De persze hátha később volt az ovu... addig van remény még meg nem jön. Drukkolok!
2019. jan. 26. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Nekem az aktuális menstruációm napján is negatív volt, késés után 3 nappal lett pozitív.

Tudom, hogy nehéz, de felesleges iyen korán tesztelni. Pl. sok kémiai terhesség ki sem derülne, így kevésbé lenne megterhelő lelkileg.

2019. jan. 26. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nekem is negativ volt a dpo 11- napjan es ra ketnapra pozitiv !! Drukkolok neked is igy legyen! Te is koran teszteltel mint en is !
2019. jan. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó válaszoló! Te is pontosan tudtad, hogy a 11.dpo-n vagy?

Tudom, hogy korán teszteltem, de már annyira szeretném...

2019. jan. 26. 10:58
 9/14 A kérdező kommentje:
*es te is predictorral teszteltél?
2019. jan. 26. 10:59
 10/14 anonim ***** válasza:
Pontosan tudtam 11 dpo- n vagyok es predictor early- vel teszteltem! Vard meg a nemvart napjat es akkor megegyet tesztelj !
2019. jan. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!