Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a ciklus 25.napján negatív...

Ha a ciklus 25.napján negatív a Predictor teszt akkor már nincs baba ebben a hónapban ugye?

Figyelt kérdés
Most teszteltem a ciklus 25.napján Predictor teszttel, ami sajnos negatív lett. Ciklusaim szabályos 28 naposak, LH tesztet használok, elvileg mindig a 14-15 napon mutatja hogy egyértelműen pozitív. Előtte és akkor is együtt vagyunk, de sajna úgy látszik ez a hónap se jött össze.4 hónapja hagytam abba a fogamzásgátlót. Lehet még szerintetek pozitív a tesztem ha nem várt napján 3 nap múlva tesztelek?
2021. febr. 4. 17:08
 1/4 anonim ***** válasza:
89%

Sose értettem, mi értelme van ennek, őszintén. Miért nem csak egyszerűen a nem várt mensi 1-2 napján tesztelsz, vagy ha nem jön meg? Miért jó így idegelni magad, hogy a mensid előtt 3 nappal már csinálod a teszteket?


Újratesztelsz HÁROM nap múlva, és ha akkor negatív, akkor negatív szinte biztosan. És akkor nincs min idegeskedni.

2021. febr. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
82%
Igen,a menzesz napját érdemes kivárni mert tényleg nem sok értelme van hamarabb tesztelni.Persze van olyan hogy hamarabb kimutatja a babát de olyan is van hogy kémiai és utána megy a sírás ha megjön mert ha nem tesztelt volna az illető akkor azt se tudta volna hogy kémiai volt.Lényeg hogy majd a menzesz napján kiderül
2021. febr. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, tudom hogy teljes mértékben igazatok van, csak türelmetlen voltam 😥
2021. febr. 4. 17:42
 4/4 anonim ***** válasza:
68%

De miiiééért?!

Miért kell nemvárt elött feleslegesen tesztelgetni? Ezért, hogy magadat idegesítsd?

2021. febr. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!