Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az elmúlt időszakban észrevett...

Az elmúlt időszakban észrevettem, hogy a Predictor Early teszt minősége nagyon sokat romlott? A régi teszt sokkal jobb volt, ebből az újból már használtam egy párat, de mindig olyan érzésem van, hogy kispóroltak belőle dolgokat. Megbízható?

Figyelt kérdés
szept. 2. 10:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se olyan jó már, most ami nagyon jó volt az xepil érzékeny tesztje. Az nagyon szépen mutatta. :)
szept. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, higy romlott e, nekem ugyan úgy szépen mutatta 10.dpo-n, mint 7 évvel ezelőtti példánya.
szept. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
74%
Nekem többször mutatott furcsa második csíkokat, amikből nem lett baba :(
szept. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

#1 Köszi szépen a tippet, akkor azt kipróbálom. :)

#2 Én sajnos nem vagyok már megelégedve vele. :(

#3 Na igen, ez az egyik bajom vele. Nálam is többször volt ilyen. :/

szept. 2. 13:20
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a reginel is es az uj fajtanal is voltak erdekes csikok de mas teszteknel is. Megtanultam aminek forgatni kell nem pozitiv. Lehet meg az de akkor meg az negativ. Pozitiv tesztet nem kell meg kerdojelezni es azt meg barmelyik teszt hatarozottan meg fogja mutatni :).


10 dpon teszteltem egy hatarozott de nem ugyan olyan eroset :) majd 2 nap utan mar majdnem egyforma volt. Majd 2 nap mulva egyforma :).

szept. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!