Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Predictor early teszt szellemc...

Predictor early teszt szellemcsík vagy tényleg ott lehet?

Figyelt kérdés

Tegnap voltam 9. Dpo-n és teszteltem Predictorral késődélután.

Volt ott egy nagyon enyhe alig látható csík ami fotón nem is látszik.

Ma reggel megint teszteltem ugyanazzal és egy icipicit erősebb lett(mostmár a férjem is látta),de még mindíg nagyon halvány,de már nem kell annyira hunyorogni. Magyarul mintha erősödött volna.

Ha szellemcsík lenne akkor nem erősödne egy kicsit sem ugye?

(Bőven pár percen belül jelent meg,nem 10 perc után)


júl. 20. 08:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenkor az a elején a vizelet koncentráltsága is okozhatja, hogy mennyire látszik a reagens helye. A predinél és a facellenél is 10ből 9-szer látszik a reagens, vagy száradás után mintha lenne ott valami. Én tapasztalatból tudom már, hogy ha valós pozi, akkor egyértelmű, akkor is, ha egyik nap hómező és másik nap meg már nagyon halvány csíkos. Egyszerűen látszik , hogy színe van.

Mivel korán teszteltél nehéz bármit is kijelenteni. Én azt mondanám, a holnapi 11.dpo teszt a döntő. Annak már egyértelműen szép színesnek kell lennie. Pláne, ha két nappal előtte is láttál rajta valamit :) Ha nem lesz az akkor nincs terhesség. Drukkolok :) Ha felraksz képet, esetleg úgy könnyebben mondhatnánk, hogy van remény :D


Esetleg, ha megtartottad rakd egymás mellé és úgy mutasd meg.

júl. 20. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Van színe,nagyon halvány de látszódik az erősödés.

Kíváncsi leszek.

Holnap reggel újra tesztelek és felrakom az eredményt egymás mellett 😊 nagyon izgulok.

júl. 20. 09:25
 3/4 anonim ***** válasza:
A mait felteszed?
júl. 20. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mikor nagyon halvány volt a facelle a 9. Dpon de annyira, hogy azt hittem a reagens helye akkor a 10.en már látszott, hogy ez bizony pozitív. Esetleg képet tudsz felrakni?

Amúgy mindkét terhességemnél 9.dpon csináltam és pozitív lett.

júl. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!