Mi ez a Predictoron?

Figyelt kérdés

Szerintetek mi ez a predictoron? Mintha egy széles/ dupla csík lenne a tesztvonal helyén?

[link]



aug. 18. 07:32
 1/10 anonim ***** válasza:

Elég furcsa valóban.

Mondjuk én a kontrolltól picit balra is látok egy csíkot, tehát összesen 3 halvány csík van.

(Egyből ez ugrott be: https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teher..

Szerintem ismételd meg, az a biztos.

aug. 18. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


Időn belüli eredmény, nem eláztatott… járt még valaki így ezzel a teszttel?

aug. 18. 07:54
 3/10 anonim ***** válasza:
72%
Hát én ezen 4 fura csíkot is látok. Lehet hibás, de egyébként pozinak tűnik. Ismételd meg.
aug. 18. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
36%

A reagens helye.

Negatív.

Esetleg új teszt holnap reggel.

aug. 18. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Valóban több csík van a teszten mint kéne, bár nekem szürkének mutatja. Szerintem is csinálj másikat.
aug. 18. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Élőben a tesztcsík helyén mintha egy nagyon halvány, széthúzott vastag rózsaszín vonal lenne, aminek a két széle erősebb (ezek látszanak a képen dupla csíkként)
aug. 18. 10:00
 7/10 anonim ***** válasza:
51%
Szurke.. ez nem pozitiv :/.
aug. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A predictor engem is és minden barátnőmet megszivatott már...
aug. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos utolsoval kell egyett ertenem.. nem vart elott 6 nappal kepes kimutatni ugy hirdetik.. mivel mindegyiken van ilyen csik igy az elkeseredett no az legyen vart vagy nem vart baba az a nem vart napjaig tesztelget ez csupa biznisz.. :)
aug. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Ez is becsapós volt :(

Legyetek vele “óvatosak”!

aug. 21. 20:33

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!