Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ez rendben van?...

Szerintetek ez rendben van? Tudom, az utolsó más fajta teszt, de a férjem csak ilyet kapott, nem volt Predictor.

Figyelt kérdés
[link]
szept. 3. 06:25
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
71%

Hát, nagyon mellélőttél, mert nálam nem ok jóindulatúbb embert találsz, de az ostobaságot jónak tartom idejében kezelni :D

Baromi hosszú kilenc hónap elé néz környezeted.

szept. 3. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
Az lehet, de ők 9 hónap után fellélegezhetnek. Ezt a te környezetedben élők sajnos nem mondhatják el magukról....
szept. 3. 08:35
 13/29 anonim ***** válasza:
81%
Annyira bírom, mikor ciki bevallani, hogy jó, hát túlpörögtem, első terhesség, ez van, bocsi, inkább nekiállsz majomkodni és beszólogatni... Aki neked a buta kérdés miatt beszólt, teljes joggal tette. De te nekiállsz másokat minősíteni úgy, hogy semmit nem tudsz róluk. Csúnya öngól ez, kérdező.
szept. 3. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
76%

nehogyazthidd :D

Utána jön a miért így néz a baba, miért csinálja ezt a baba, stb...

Aki terhesen nem tud racionálisan gondolkodni, az a kisgyerekkel mégjobban el lesz veszve, hidd el.

szept. 3. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:

#13 Nincs mit bevallanom, feltettem egy kérdést, amire igazából sennkinek nem sikerült korrekten válaszolnia, beszólogatni annál inkább és még te vádolsz engem?? :D :D Ez igen csak nevetséges.

Nem első terhesség, nem véletlen tesztelek korábban, előző terhességeknél ennél erősebb tesztjeim voltak 13 dpon.

Nincs itt semmilyen öngól, te/ti kezdtetek el engem minősíteni, csak amikor hasonlót kaptok vissza az már persze nem tetszik, úgyhogy jönnek a sértegetések. :D :D Lehet, hogy nem ártana tükörbe nézni és keresni valami hobbit, mert az nem számít annak, hogy a Gyakorin keresgélsz kérdéseket, amin kiélheted magad.

szept. 3. 08:49
 16/29 A kérdező kommentje:
#14 Te már csak tudod.... ;)
szept. 3. 08:50
 17/29 anonim ***** válasza:
93%
Dehát tényleg nem lehet terhességi tesztekből megtudni, hogy minden rendben van-e
szept. 3. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:
A halványságuk miatt kérdeztem, hogy kell-e aggódjak vagy sem. Biztos van olyan, akinek hasonló tapasztalata van, pusztán erre lettem volna kíváncsi, helyette jött egy csomó arrogáns komment, ami még csak nem is volt releváns válasz.
szept. 3. 09:02
 19/29 anonim ***** válasza:
90%

Missed a után pár nappal még mindig pozitív volt a tesztem, szóval nem lehet megállapítani minden rendben-e van.

Egy hét múlva kezdett halvanyodni.

Majd az orvos megmondja ha elmész .

Egyébként nem kell tesztelni orrba-szajba, elég egyszer és kész

Megspórolsz magadnak egy csomó idegeskedest.

szept. 3. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
71%

Nekem ilyen tesztből volt màr kémiaim meg van belőle egy kisfiam is. Szóval a stílus tényleg nem a legmegfelelőbb, ahogy válaszoltak neked, de igazuk van. Ebből bármi lehet. Én is a napokban teszteltem pozitívat. 6+4-nél megyek orvoshoz, addig van még 2 hetem. Nagyon hosszú, de ki kell bírni sajnos. Még utána sem biztos semmi. Bízni kell a legjobbakban és elég akkor idegeskedni, ha baj van.

Ne tesztelj szerintem se tovább. Próbáld meg elterelni a gondolataid :)

szept. 3. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!