Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ez rendben van?...

Szerintetek ez rendben van? Tudom, az utolsó más fajta teszt, de a férjem csak ilyet kapott, nem volt Predictor.

Figyelt kérdés
[link]
szept. 3. 06:25
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
91%
Mindig meglep, hogy ennyire rápörögnek erre az emberek. Igen, terhes vagy. Most nyugodj meg. Aztán majd 7-8 hetesen menj dokihoz
szept. 3. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Ahogy te is látod a 13. DPO is halvány pozitív, nem véletlenül kérdezem, hogy rendben van-e. Ettől még nem vagyok rápörögve, pusztán csak tudni szerettem volna, hogy ez így megfelelő-e. Szóval engem inkább az ilyen reakciók lepnek meg.
szept. 3. 07:05
 3/29 anonim ***** válasza:
85%

Én sem értem a kérdést.

Látod, hogy pozitív... tehát terhes vagy.

Beléd pedig nem látunk, hogy minden rendben-e.

szept. 3. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
79%

Ez nem halvány pozitív, hanem pozitív.

És ebből senki nem tudja megmondani, hogy minden rendben van -e, még az orvos sem, ha elrongyolsz hozzá most azonnal.

Ha nincs valami rendben is lesz vagy 3 hét, mire kiürül a hcg, ami elkezdett termelődni, ugyh nyugodj le, jelenleg valami van.

Majd 3 hét múlva az is kiderül, él-e, addig tök felesleges tovább tesztelgetni, semmit nem lehet tudni belőle azon túl, hogy valami terhesség féle elindult.

szept. 3. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
65%
Igen, minden rendben, ikrek, egy fiú egy lány. A fiú szőke lesz es kék szemű, felnőttként orvos lesz, a fiúkat szereti majd és Ausztráliaba koltozik. A lány vörös hajú, zöld szemu ügyvéd lesz, és 4 unokat szül majd. Van e még kerdesed?
szept. 3. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
#5 Igazi bunkó vagy, az olyanok miatt mint te, utálják nagyon sokan ezt a platformot, pedig jó lehetne. Remélem most büszke vagy magadra, este pedig nyugodtan hajtod álomra a fejed, hogy sikerült ma is beszólnod valakinek. A karma dolgozik, vissza fogod kapni! ;)
szept. 3. 07:43
 7/29 A kérdező kommentje:
Döbbenetes, hogy eddig senkinek nem sikerült rosszindulat mentesen válaszolnia. Szépen hozzátok a magyar mentalitást.....
szept. 3. 07:45
 8/29 anonim ***** válasza:
82%
7, jaj, hagyjuk már ezt a magyar mentalitás dumát, a hozzád hasonlókat mindenhol így kell kezelni, így talán még idejében észbe kapsz. Látod a két csíkot? Látod. Akkor? Dobd ki a tesztjeidet, örülj a gyereknek. Ennyi.
szept. 3. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:

Jajj de zavar....hogy igazam van. Nem tudod megállni, hogy ne szóljál be, csak azért is még egy komment...."hozzád hasonlók"...ez igazából rád is igaz ám, nem ártana neked is észbe kapni, hogy a rengeteg rosszindulat az évek alatt szépen kiül az arcodra...

Legközelebb a hasonló kérdéseknél egyszerűen csak görgess tovább, és a frusztrációidat próbáld meg máshol levezetni.

szept. 3. 07:59
 10/29 anonim ***** válasza:
97%

Terhes vagy.

Ennyi.

Majd menj orvoshoz

Ezen nem kell semmit tulragozni

szept. 3. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!