Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja erre a hónapra?

Ki nem várja erre a hónapra?

Figyelt kérdés

Van kedvetek beszélgetni ?

Mióta próbálkoztok? Melyik napra nem várjatok? Mikor teszteltek először 🥰


2022. febr. 14. 17:41
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/338 anonim ***** válasza:
100%

Én ma vagyok az 5. dpo-n. Ugyanúgy elkezdtem puffadni, mint januárban.. Tudom, tudom ez még korai..😅🤦😅🤷 de azért reménykedem, hogy most más lesz a vége😁 🤞🤞🙏

B.

2022. febr. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/338 anonim ***** válasza:
100%

Kedves B!

Bíztató hogy puffadsz! Nálam még ennyi sincs :D

Szorítok Neked ,Te is írj majd hogy milyen lett a teszt.

🤗

2022. febr. 16. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/338 anonim ***** válasza:
100%

Előző hónapban is puffadtam és megjött. Pedig akkor rendesen görcsölt a hasam néha. 🤷Annyira izgulok 😅🤞

B.

2022. febr. 16. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/338 anonim ***** válasza:
100%

Ahhh én is nagyon! Alig lehet ezt kivárni. Én a 7.dpo napon vagyok és 7 nap van a menzeszig. Eddig semmi,pici görcsök. Illetve hányinger a parfümömtől.

Tegnapi 25os teszt negatív,Délután.

Hőm 36.6. Nemtudom.... izgulok. Szerintem ez a hónap is reménytelen úgy érzem :(

2022. febr. 16. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/338 anonim ***** válasza:
100%
Jaaa és nemtudom milyen indíttatásból csináltam meg a tesztet 🤣🤣
2022. febr. 16. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/338 anonim ***** válasza:
100%

Most voltam mosdóban.

A nyákom ÚJRA mint 7 napja az ovukor, tojásfehérjés, nyúlós , nem ragad. Simán széthúzom az ujjaim között. Nemtudom szebben leírni, bocsánat :D

Ez most mit jelent?? Olvastam hogy lehet 2x is peteérés 1 hónapban. Lehetséges hogy az,vagy ez normális?? Ovu utam ragadós szokott lenni, nem nyúlós.

2022. febr. 16. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/338 anonim ***** válasza:
100%

A nyákod biztató. Mensi előtt a szárazságajd közvetlen előtte 1-2 nappal vízes folyás jellemző. Terhesség eseté jellemző a krémes fehér nyák, ami kb a bugyin is megjelenik. De ez csak az átlag, ugye mindenkinél lehet más :)


Én ma vagyok a 10.dpo-n, tegnap délután a megszokottnál erősebben görcsölt a hasam meg ilyen fura lüktető éles fájdalmat éreztem ami után a vonatról ia alig bírtam lelép i, majd a gyerekemhez ia leguggolni, lehajolni is fájt. Ez azért nem szokványos nálam...de sajnos a görcsök meg cicifájás az nálam ovutól mindig kitart mensiig... azért csináltam egy facelle tesztet reggel, bár a kisfiammal is csak 11.dpo-n lett látható csík... de mivel már csak egy babát szeretnénk, úgy terveztem meglesem mikor lesz leghamarabb pozi xD... na valami majd csak lesz :) Talán mintha láttam volna valamit a teszten, de zavaró, hogy tudom hil kell látni xD.


5-ös vagyok.

Szép napot, I

2022. febr. 16. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/338 anonim ***** válasza:

Ez a nyák biztató , azt mondod?

Remélem nagyon.... már nagyon vágyunk a babára.

Hmmm,ez biztató amit írsz, jó jelek. Komolyan???? Huuuuh hat akkor gratulálok, egyenlőre halkan. Pár nap múlva tesztelj és kíváncsi leszek mi lesz belőle.

Nekem még csak a 7dpo nap ezért nemertem ezt a nyák dolgot. A hőmnek is feljebb kellene mennie.

36.6-36,5 stagnál napok óta. Tompa fájdalmak vannak a hasam aljába de nagyon tompa.(lehet bemeselem :D)

Na majd meglátjuk 7 nap múlva.

Írj majd!

2022. febr. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/338 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Nekem ez a mindjárt megjön érzés egyre erősebb már egy órája tart kb és elég intenzíven pedig csak a 10.dpo

Viszont én meg teljesen száraz vagyok. Minimális fehéres folyásom van de nagyon nagyon kevés. Pénteken reggel tesztelek 🤞

Mindenki írjon mi történt vele 🥰

2022. febr. 16. 12:57
 40/338 anonim ***** válasza:

Ugyaneeeez nálam is!!! Fényes nyák, megnéztem és simán széthúztam a két ujjam között...🤦🤦😅 Bocsánat a megfogalmazásért. Én sem értem. Nagyon egyformán működünk kedves utolsó. 🤣 Én is néztem egyet, hogy most mivaaaan? Modt lenne peteérésem? Vagy normális ez?🤦😅 6.dpo

B. ❤️

2022. febr. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!