Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nemvárt előtt 1-2 nappal...

Nemvárt előtt 1-2 nappal éreztetek már valamit amiből tudtátok, hogy baba lesz? Tesztelni még nem akarok, max jövőhét közepén ha nem jönne meg.

Figyelt kérdés
Általában 26-28 napos ciklusom van.Ma vagyok a 26. napon.Elmúlt két hóban 28 napra jött meg, a ciklus.hu most holnapra írja a nemvártat. Eddig még eltalálta mindig. kb. 10-én volt peteérésem. Mielőtt megjön egy héttel már fájni szoktak a melleim. Most csak megnőttek de nem igazán fájnak. Már a hasszurka is elmúlt két napja :-( Szóval igazán semmit nem érzek. Ha sikerült volna akkor ugye éreznem kellene valamit?
2010. júl. 23. 15:36
1 2 3 4
 31/32 A kérdező kommentje:
Sajnálom. Ha nem jött meg, akkor még van remény. Nekem a hőm ma 36.0 volt. Ez mindenképpen csökkenés. Ma pedig megfogadtam hogy kikapcsolom az agyam és várok, így apával egész nap csavarogtunk. De még így sem jött meg. Valószínű holnap. Amúgy nem szokott késni. Max 28 nap volt eddig. Lehet valamitől kitolódott. mindenképp megírom mi lett :-)
2010. júl. 26. 17:01
 32/32 A kérdező kommentje:
Hát ma meg is jön. egy-két rózsaszín piros már van a papíron. reggelre meg is jön rendesen. na nem baj lányok, új hónap, új esélyek :-) Akinek még nem jött meg, drukkolunk :-))
2010. júl. 26. 20:32
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!