Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nemvárt előtt 1-2 nappal...

Nemvárt előtt 1-2 nappal éreztetek már valamit amiből tudtátok, hogy baba lesz? Tesztelni még nem akarok, max jövőhét közepén ha nem jönne meg.

Figyelt kérdés
Általában 26-28 napos ciklusom van.Ma vagyok a 26. napon.Elmúlt két hóban 28 napra jött meg, a ciklus.hu most holnapra írja a nemvártat. Eddig még eltalálta mindig. kb. 10-én volt peteérésem. Mielőtt megjön egy héttel már fájni szoktak a melleim. Most csak megnőttek de nem igazán fájnak. Már a hasszurka is elmúlt két napja :-( Szóval igazán semmit nem érzek. Ha sikerült volna akkor ugye éreznem kellene valamit?
2010. júl. 23. 15:36
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
Szia, én is most reménykedem, olyan érzésem van, mintha felfáztam volna, höemelkedésem van, kicsit érzékenyek a melleim, gyenge vagyok, és 2 napja émelygek reggelente. De még nem teszteltem. Remélem mindkettönknek ott a baba!
2010. júl. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%
Ja és 30 napon vagyok (elsö voltam).
2010. júl. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:

Szia! Hány napos a ciklusod? Drukkolok :-)))

Én nem igazán hőmérőzőm, csak mikor eszembe jut, most az elmúlt három nap pld néztem, de előtte nem tudom mennyi volt. Most 36.3, 36.4, 36.5--az utolsó a mai. De nem túl magas. Bezzeg délután!Bár ahogy néztem, az semmit nem ér. Na mindegy, azért bízom egy kicsit :-) Mikor tesztelsz?

2010. júl. 23. 15:45
 4/32 anonim ***** válasza:
100%
30 napos általában. Egy hetet minimum várni akartam, de lehet, hogy nem bírom ki és holnap tesztelek.
2010. júl. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy a normál höd még ennél is alacsonyabb.
2010. júl. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom sajnos. De reggel majd még megmérem. Én is gondolkodtam, hogy készítek be tesztet, de akkor biztos meg is csinálom még ma, úgyhogy inkább nem veszek :-) csak ha nem jönne meg. De zavar hogy semmit nem érzek. max, hogy nyomásra oldalt érzékenyebb a mellem. Ennyi. Máskor amikor megjött egy hétig fájt előtte, majd elmúlt és két nap múlva rá meg is jött. Hát majd meglátjuk. Majd megírod azért a teszt eredményét? remélem! Szorítok!
2010. júl. 23. 15:56
 7/32 anonim ***** válasza:
92%
Néha az a gyanús tünet, hogy nincs tünet, föleg, ha szokott lenni. Írd meg majd, hogy mi lett! Szép Napot!
2010. júl. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
Persze vettem tesztet. Most nézem a véleményeket, hogy nem a legjobbat. De két semmitmondó nevű volt és ez a Medilab. és tudtam hogy megcsinálom. Szellemcsíkos :-(( Halvány, ha jól megnézem, de negatívon nem látszik, úgy tudom akkor szellemcsíkos. nem baj kettő volt. A másikat majd holnap, vagy vasárnap. Ahhoz képest, hogy jövőhéten akartam... :-) Na de egyszer élünk :-)
2010. júl. 23. 17:18
 9/32 anonim ***** válasza:
Gratula! Ha látszik a negatívon, akkor nem szellemcsíkos!!!! Nem tudsz képet feltenni?
2010. júl. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
Pont ez az, hogy a negatívon nem látszik. Bár most eddig azzal bíbelődtem, hogy felnagyítsam, úgy ott van halványan a negatívon is. De nem egyforma erősnek kén tűnnie a negatívon? Hiába tennék képet szerintem azon nem látszik. reggel megcsinálom a másikat :-) ha nem jön meg. Mert csak rossza látok a medi-labról... Úgyhogy lehet megjön. Nem élem bele magam, nem élem bele magam, nem élem bele magam....stb. bár csak ne élném bele magam...nagy kopp lesz.
2010. júl. 23. 17:34
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!