Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nemvárt előtt 1-2 nappal...

Nemvárt előtt 1-2 nappal éreztetek már valamit amiből tudtátok, hogy baba lesz? Tesztelni még nem akarok, max jövőhét közepén ha nem jönne meg.

Figyelt kérdés
Általában 26-28 napos ciklusom van.Ma vagyok a 26. napon.Elmúlt két hóban 28 napra jött meg, a ciklus.hu most holnapra írja a nemvártat. Eddig még eltalálta mindig. kb. 10-én volt peteérésem. Mielőtt megjön egy héttel már fájni szoktak a melleim. Most csak megnőttek de nem igazán fájnak. Már a hasszurka is elmúlt két napja :-( Szóval igazán semmit nem érzek. Ha sikerült volna akkor ugye éreznem kellene valamit?
2010. júl. 23. 15:36
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:

Múlthónapban,amióta átvert a Medi-Lab,azóta nem bízok benne.Nekem is ilyen volt,párom is látta,örültünk,meg minden,vártunk egy hetet,másik teszt,teljesen negatív! :( Pedig,ha igazat mutatott volna a Medilab,akkor egy hét alatt kellett volna erősödnie!

De nálad hátha nem falsol!

2010. júl. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:
Köszi neked is a választ. Én is hasonlókat találtam még itt. Valószínű így is van. A mai is hasonló lett és a hőm is csak annyi mint tegnap. Ha mégis késni fog veszek egy értelmesebb tesztet és megírom az eredményt.
2010. júl. 24. 07:04
 23/32 anonim ***** válasza:
Nekem annyi volt a jel, h 2 nappal a nemvárt előtt napközben is uannyai volt a hőm, mint az ébredési, és nekem ilyen sosem szokott lenni.
2010. júl. 24. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A kérdező kommentje:
Sziasztok kedves válaszolók :-) Ki hogy van? :-) Tesztelt valaki?
2010. júl. 24. 21:46
 25/32 A kérdező kommentje:
A ciklus.hu tegnapra írta a nemvártat. én mára gondolom. Egyelőre még semmi, de már tegnap óta érzem hogy meg fog jönni. Tegnap egy ilyen fehér nyák vagy vmi hasonló jött ki. Én meg már azt hittem, hogy a nemvárt érkezett. A hőm ma 36.8 volt. Viszont ma 8-kor keltem, máskor 2 órával korábban. Gondolom ez befolyásolhatta.
2010. júl. 25. 11:46
 26/32 anonim ***** válasza:
Szia.Igen az befolyásolja a hődet.Én totál ugyanígy vagyk mint te csak én még nem teszteltem már olyan rég próbálkozunk,hogy már leszoktam a tesztelésről.Nálam is az a helyzet,hogy semmi tünet ami eddig szokott viszont nekem ez a 25.napom ilyen kor már javában hisztizek a mellem akkor fáj ha oldalt hozzáérek csak feszül.Semmi görcs semmi..hát kíváncsi leszek szerda-csüt. felé.
2010. júl. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:

Szia N vagyok!

Nekem tegnap megjött. Neked szorítok.

2010. júl. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
Szia, elsö válaszoló vagyok, nekem sajnos megjött tegnap. Teszteltél???
2010. júl. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 A kérdező kommentje:
Sajnálom csajok :-( nekem még semmi. nem teszteltem.max csütörtökön
2010. júl. 25. 19:22
 30/32 anonim ***** válasza:
Én is teszteltem, de sajnos negatív lett :(
2010. júl. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!