Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Újdonc vagyok a baba projectbe...

Újdonc vagyok a baba projectben. Ti mit éreztetek?

Figyelt kérdés

12dpo-n vagyok és már pár napja érzem a hasam szurkálgat és a köldököm is. ha terhes lennék akkor feltétlenül éreznem kell a petefészek fájdalmat?

tegnap szinte egész nap úgy érztem,hogy a méhszájam nyilal és enyhe nyilaló nyomás van a hasam alján. más tünet nem igazán van jelen..


2010. ápr. 3. 08:15
 1/6 anonim ***** válasza:
ugyanezt érzem én is kiváncsi vagyok.
2010. ápr. 3. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Most még bármi miatt érezheted ezeket,akár mensi,akár baba.Nemsoká tesztelhetsz,drukkolok!

14 hetes kismama.

2010. ápr. 3. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én ezt is éreztem,de nem volt baba,mikor a köv.hónapban szintén ezt éreztem,akkor meg + lett a tesztem:)

8 h km

2010. ápr. 3. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

mivel itt az ünnep,elszaladtam venni tesztet(X-epil) 25-ös érzékenységűt..de sajna nega lett

de nem baj meg várom a jövő hetet..amúgy reggel úgy éreztem leszakadnak a melleim a helyéről és most is nyilalgat a hasam..

2010. ápr. 3. 12:46
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi lett a teszted eredménye, megírod? :)
2010. ápr. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szia! sajnos megjött és a teszt is bizonyította,hogy negatív..talán máskor!szép napot!
2010. ápr. 9. 08:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!