Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nemvárt előtt 1-2 nappal...

Nemvárt előtt 1-2 nappal éreztetek már valamit amiből tudtátok, hogy baba lesz? Tesztelni még nem akarok, max jövőhét közepén ha nem jönne meg.

Figyelt kérdés
Általában 26-28 napos ciklusom van.Ma vagyok a 26. napon.Elmúlt két hóban 28 napra jött meg, a ciklus.hu most holnapra írja a nemvártat. Eddig még eltalálta mindig. kb. 10-én volt peteérésem. Mielőtt megjön egy héttel már fájni szoktak a melleim. Most csak megnőttek de nem igazán fájnak. Már a hasszurka is elmúlt két napja :-( Szóval igazán semmit nem érzek. Ha sikerült volna akkor ugye éreznem kellene valamit?
2010. júl. 23. 15:36
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:
szóval reggel hőmérőzöm és ha minden jól megy akkor tesztelek is. De már írni sem tudok az idegességtől :-)Mitől adhat fals pozitívat egy teszt?
2010. júl. 23. 17:35
 12/32 anonim ***** válasza:
Tedd fel a képet! Lehet, h halvány pozi!!!!
2010. júl. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:
Inkább majd amit reggel (ha) csinálok. hidd el nagyon meg kell nézni, hogy lássam. Írok holnap, meg akkor addigra utánajárok, hogy kell feltenni. De mondom a medi-labra jó írást még nem találtam, úgyhogy ez semmit nem jelent. Csak ha mégsem jön meg a hétvégén, akkor jövőhéten veszek normális tesztet. A gravi hcg-ről jókat írnak.
2010. júl. 23. 18:22
 14/32 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is 26-28 naposak a ciklusaim és én is ma vagyok a 26. napon. A mellem hol érzékeny, hol nem, bár nekem menzi előtt nem szokott. Pattanásaim szoktak lenni, most egy van. És a hasam meg a derekam fájdogál. Szerintem holnap meg fog jönni. Nekem nincs itthon tesztem, ha nem jön meg vasárnap sem, akkor hétfőn veszek. Szorítok, hogy mindannyiunknak sikerüljön.

N

2010. júl. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:
Köszi! Neked is a legjobbakat. Nekem elvileg holnap, de még a holnapután sem késő a nemvártig..Már bánom, hogy elléptem tesztért. Pedig megfogadtam, hogy nem veszek még, erre tessék. Majd írjatok mi lett!
2010. júl. 23. 19:04
 16/32 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én keddre nem vártam és nem is jött, a teszt viszont negatív lett, amit aznap csináltam. Még csak 1 hónapja kezdtünk el próbálkozni. Lehet csinálok reggel még egyet. Az tünet lehet, ha tegnap és tegnapelőtt reggel eléggé megszédültem és egy kis hányingerem is volt? Vagy csak simán a melegtől?

Én szurkolok nektek, remélem összejön a baba minél hamarabb.

2010. júl. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
100%

Én minden mensimet megéreztem előtte való nap kb.,rosszkedvem volt,ingerült voltam,görcsölt a hasam,egyebek.

11-én nemvártam,semmi tünet,szárazság.Na mondom csinálok egy teszet,elugrottam az auchan-ba,és rögtön itthon meg is csináltam,szóval nem reggeliből.Jó erős pozi lett!

Ha eddig voltak tüneteid,most viszont nincsenek,akkor remélhetőleg neked is kétcsíkod lesz!

Majd írj,mi lett!

Drukkolok!

2010. júl. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 A kérdező kommentje:

[link]

még sosem csináltam ilyet, nem tudom meg lehet-e nézni. Elég rossz minőségű lett..de holnap majd kiderül :-)

2010. júl. 23. 19:31
 19/32 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nagyon halvány +!De a Medilab-bal vigyázz mert sokszor hallottam már,hogy fals + volt az eredmény.Másik tesztel tesztelj legközelebb.Drukkolok!
2010. júl. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 A kérdező kommentje:

Igen tudom.. Sajnos. De amúgy élőben kékes árnyalat. és egy másik képen ami tisztább, valamiért alig látszik de annak a negatívja meg halványan meglátszik, míg ennek nem. Ezért is mondtam, hogy fals lesz ez. Legalább egy pillanatra jó érzést keltett :-) De azért ha holnap erősödne akkor lehetne remény. Sajnos csak ez lesz itthon holnap is, mert kettő volt a dobozban.

Na, most már lekattanok a témáról. Drukkolok mindenkinek.

2010. júl. 23. 20:01
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!