Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Volt kellemetlen élményed a...

Volt kellemetlen élményed a szülőszobán? Pl beöntés hiánya miatt?

Figyelt kérdés
2010. máj. 5. 13:08
 1/8 anonim ***** válasza:
97%

Én még nem szültem, de ez egy tök jó sztori. Egy könyvben olvastam:


A kismamát a szülés előtt pár héttel hagyta el a baba apja elég visszataszító módon. Emiatt a szülésen a kismama egyik barátnője volt ott segítőként. Gyorsan megindult a szülés, éppen beértek a kórházba, nem volt idő az előkészítésre, mint például a borotválás, beöntés.

A szülés közbeni nagy erölködésben kipréselődött egy kis kaki. A leendő anyuka lenézett és ennyit mondott: Szakasztott az apja, csak kisebb...


:)

2010. máj. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
97%

Húú, ettől én is tartottam annak idején.

Amikor én szültem, volt idő a glicerines kúpra is, de nekem nem használt...és előtte 2 napja már nem tudtam WCzni otthon sem. Szóval az esélye megvolt...mondtam is a szülésznőnek, hogy lehet, hogy a szülőágyon más is lesz... Azt mondta, nem gond, sokszor előfordul. Nem kell vele foglalkozni.

Amikor kibújt a kismanó és a lepényt is megszültem, megkérdeztem a szülésznőt, hogy volt-e baleset, de azt mondta, nem. Szóval én megúsztam.:)

2010. máj. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
96%
Annyira nem volt kellemetlen, de kicsit szarul éreztem magam. Sürgősségi császárom volt, nem kaptam beöntést. Műtét közben a doki megkérdezte, hogy ma még nem volt székletem? Mondtam neki hogy ma még nem. Gondolom látta. :(
2010. máj. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nekem volt beöntés de a végén sikerült egy kicsi.azt mondták ez előfordul,de akkor is.jo de inkább a babával foglalkoztam.
2010. máj. 5. 13:45
 5/8 anonim ***** válasza:
94%

én nem kaptam beöntést.és hát a baleset meg is történt.senki nem szólt semmit,a szülésznő letörölte és már nyomtam is tovább a babóm.

anyukám kapott beöntést szülés elött,de a szülőágyra odakakilt nyomás közben.megesik az ilyen.

/S/

2010. máj. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem szerencsére ilyen nem volt, csak hánytam többször is, ebből egyszer az orvosom szeme láttára és a pisilést is erőltetnem kellett. Így visszagondolva ciki, de ott annyira nem vettem tragikusan.
2010. máj. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
93%
Második gyerekem születésénél a baba megérkezését követően a doki megilyesztett, hogy valami vérzik, gyorsan szüljük meg a méhlepényt. Én a nagy erölködéstől, mert nagyon nem akart kijönni a lepény, lepisiltem a dokit. Nem csinált belőle problémát, szóvá se tette. Így utólag belegondolva ez is elég ciki.
2010. máj. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem az első olyan gyorsan zajlott,hogy nem volt idő beöntésre. Hajnalban vittek be. Persze,ez a baleset nálam is megtörtént,de senkit nem izgat,mert ez tök normális az ilyen esetben. Ciki,nem ciki,Nekünk,az ott dolgozóknak természetes. Részemről inkább ez,mint pukik sorozata szülés közben!:)

Szülés után 2 napig a szobatársaim szegények... a lényeg,hogy a szülés után 2 napig szelesebb voltam,mint egy bekapcsolva felejtett ventillátor. Szerintem ez inkább ciki,mint a szülés közbeni székelés!

2010. máj. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!