Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogyan működik a beöntés? Az...

Hogyan működik a beöntés? Az nagyon kellemetlen, esetleg fáj is? Én nagyon félek tőle.38km

Figyelt kérdés
2009. jún. 24. 12:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem fáj, egy kicsit fura érzés inkább, mert úgy érzed, hogy nem fogsz eljutni időben a wc-ig,de valójában igen és hidd el h az egész szülésnek ez lesz a "legkellemesebb" része...
2009. jún. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az előttem szólóval. Én is nagyon féltem a beöntéstől. De szinte semmit sem éreztem, simán elsétáltam a wc-ig, nem ért baleset ;) Bár van ismerősöm, akinek be sem tudták adni a beöntést, nem volt már rá idő, mert gyorsan tágult, hamar megszült.

Ne félj tőle!!!

Minden jót neked és könnyű szülést!!

4 hós kislány anyukája!

2009. jún. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Természetes,hogy félsz az ismeretlentől de hidd el nem fáj semmi különös nincs benne!Ezen túl kell esni!Minden oké lesz:)
2009. jún. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia.Én is nagyon féltem a beöntéstől,a szüléstől meg nem.Na,hát a beöntésben, nagyon kellemeset csalódtam,nekem szinte még jól is esett(szorulásos voltam),és utána a zuhanyzás,az maga volt a menyország,ja meg utána felgyorsultak a fájások,ha előbb megkaptam volna,szerintem nem vajúdtam volna 21órát:(.Könnyű és gyors szülést kívánok,és hidd el ez lesz a legkellemesebb érzés a szülés alatt:D

9.5hós legény anyuja

2009. jún. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Hülyén hangzik lehet, de nekem kifejezetten jól esett a beöntés. Én is féltem tőle amúgy. Aztán meg tök jó volt, hogy elereszthetem magamat a vécén, már elnézést. Csak amikor jöttek a fájások, mindig olyan érzésem volt, hogy be is kakilok, ezért esett jól a beöntés, utána elmúlt ez a bekakilós érzés.

Nem fáj, nem is érzed amúgy, csak legyen közel a vécé :)

Könnyű szülést kívánok neked!

2009. jún. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is jól esett a beöntés. Ne félj tőle, semmi t nem fogsz érezni, max kicsit jobban feszül a pocakod pár percig, de utána ez is elúlik és megkönnyebbülsz kicsit.

Könnyű szülést!

2009. jún. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!