Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nagyon kellemetlen a beöntés?...

Nagyon kellemetlen a beöntés? Mindenkinek adnak szülés elött?

Figyelt kérdés
2008. aug. 28. 11:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom, hogy nem mindenhol adnak. Nekem adtak, és meglepően kellemes volt. Egy 5 precre rá már mentem is a wc-re. Ami gond volt nálam, hogy közben hánynom is kellett, így nem tudtam hirtelen melyik felemet fordítsam a wc felé. (bocs de nem tudtam szebben megfogalmazni) Szóvalj ne félj, nem rossz! Szép szülést!
2008. aug. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
van ahol beöntés van, van ahol kúpot adnak, van amikor egyikre sincs idő. olvastam már itt mindenfélét, de aki beöntést kapott, szinte minden esetben azt írta inkább megkönnyebbült, mintsem kellemetlen lett volna.
2008. aug. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyáltalán nem kellemetlen, én sokkal rosszabra számítottam. Igaz kamaszkoromban sokat kaptam beöntést, mert belgyógyászati probléma miatt vizsgáltak egy bélszondával. Akkor én is rettegtem tőle, de nagy megkönnyebbülés volt... :-)

Anyukám mondta, hogy sok vizet adtak neki, már feszítette, de nekem nem adtak sokat, aranyos volt a nővér.

Ne félj, a beöntés után mindjárt mehetsz WC-re, semmi baj nemlesz. LEgnagyobb bajod ez legyen:-)

Amúgy kórháza válogatja, de nem árt, ha kapsz:-)

2008. aug. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is féltem tőle,de egyáltalán nem fáj...Én pl. vissza tudtam egy csomó ideig tartani...NE FÉLJ!!!
2008. aug. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én örültem volna, ha kapok, csak nem volt rá idő. Aztán szülés közben ki is csusszant egy kis kaki, nem mintha olyan nagy dolog lett volna, de jobb lett volna, ha ezt még előtte el tudom intézni.
2008. aug. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
74%

Semmi az egész, nem kell ám mindentől pánikolni :-))))

Mindenki fél a beöntéstől, bár nem tudom miért, én még senkitől sem hallottam, hogy az fájt volna...EGY BAZI NAGY TÉVHIT az egész.

Nyugi.

2008. aug. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nálam nem volt idő a beöntésre, szerencsére előtte éppen voltam wc-n, így szülés közben csak kisebb baleset történt. Máskor viszont már kaptam és nekem egyáltalán nem volt rossz érzés. És szerintem akkor már egyébként is mással leszel elfoglalva,minthogy zavarjon a gondolat, hogy mit csinálnak veled.

És tényleg nem kell tőle félni, nem borzalmas!

2008. aug. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
47%
Elég kiszolgáltatott érzés lehet mikor feldugnak egy csövet... nem tudom ebbe mi lehet a kellemes... én nagyon kellemetlenül érezném magam..szégyenérzetem lenne inkább :S Nem is szeretnék szülni,lehet lelkileg mennék tönkre
2012. szept. 24. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!