Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire fáj vagy kellemetlen...

Mennyire fáj vagy kellemetlen a beöntés, és vissza tudom tartani majd?

Figyelt kérdés
2008. aug. 9. 15:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj nem fáj!Egy kis vékony cső ,langyos víz csak azt érzed,hogy folyik.Visszatudod tartani ami általában 10 perc ha nem sikerül addig,ott van a WC.
2008. aug. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én még kellemetlennek se nagyon mondanám. Esetleg egy-egy pillanatig kellemetlen lehet, amikor töltik beléd a vizet, és elkezd feszülni a hasad, de olyankor megállnak, várnak egy kicsit, és úgy folytatják. Fájni egyáltalán nem fáj. És persze, vissza tudod tartani, de mindig van a közelben egy wc, amikor csinálják...:)
2008. aug. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én nem beöntést kaptam, hanem egy kúpot nyomtak fel, aminek 20 perc múlva volt hatása, és nem is éreztem szinte semmit. Ez a székesfehérvári kórházban volt, ahol már nem is adnak beöntést. Úgyhogy kórháza válogatja szerintem, van-e beöntés vagy kúp.
2008. aug. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia,nálunk sem adnak már beöntést hanem kúpot.(Kecskemét)
2008. aug. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szegeden is kúpot adnak
2008. aug. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem pedig kifejezetten kellemes a beöntés. A kúpot nem szerettem mert csak fellazította a székletem és semmi, csípett is.
2018. jan. 28. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!