Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nagyon kellemetlen a beöntés?

Nagyon kellemetlen a beöntés?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősöm mesélte hogy az ő ismerőse ugy járt hogy volt beöntésen(nem szülés miatt), és mihelyt kihúzták a csövet már jött is minden. Ne mondja nekem senki hogy ez nem ciki. Tényleg így van. Én nagyon tartok ettől.
2008. júl. 16. 22:19
 1/9 anonim ***** válasza:
szia!! én is kaptam beöntést szülésközben!! nekem a szülésznő aztmondta tartsam vissza és mennyek gyorssan wc-re!!a másik meg ez olyan dolog ha valaki szül annak nem ciki hiszen van aki nem is kap beöntést és szülés közbe jönki ami nemkéne!! szóval ezen mindenki túl esik!! de nem is ezzel foglakoznak a dokik sem a szülésznők hanem hogy világra segítsék a kisbabád!!ne aggódj!!könnyű szülést kívánok!! és grat a babához!:)
2008. júl. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Persze előfordul olyan eset, amit te írtál. De próbáld meg bent tartani a vizet, szorítsd össze az izmaid, ahogy csak bírod. Ha koncentrálsz, akkor sikerül és nem történik ilyen baleset. Amúgy pedig még mindig jobb, mintha szülés közben jönne ki a dokik előtt meg minden. Na meg láttak ők már sokmindent, ne aggódj, hozzá vannak szokva mindenhez.
2008. júl. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Belém túl sok vizet öntöttek,így az ágyon már jött is ki egy kevés.Az még álltalában csak víz ami rögtön ki jön.A wc nagyon közel van mindenhol,rögtön az ágy környékén ahol adják (pár méter).Utána simán el lehet érni odáig.Először még ne a híg széklet jön ki,ahoz kell egy perc legalább.Amúgy nem ciki,hidd el nem fogsz vele törődni ha beindul a szülés.A baba érkzése fog számítani csakis.A szülésznők meg naponta többször találkoznak ilyennel,nekik ez teljesen természetes.
2008. júl. 17. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szia..ne izgulj es ne gondolj erre...en 10 napja szultem.Kicsit en is cikinek tartottam...de nem az.Mondhatom egesz kellemesen meglepett az erzes..egysezruen jol ereztem magam utanna.....s ha kijon meg az agyon az se baj...hidd el nekem, hogy senkinek nem lessz furcsa....es akkor nem is fog erdekelni.

Nekem is mindenki ugyanezt a tanacsot adta..nem hittem...de tenyleg igy van!..Akkor a babara koncentralsz es semmi masra.Konnyu szulest!:-)

2008. júl. 17. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem is adtak beöntést,a szülésnél,de nekem olyan erősek voltak a fájdalmaim,hogy nem nagyon foglalkoztam azzal,hogy ciki vagy nem.Pedig még akkor is "hatott" a beöntés amikor nyomnom kellett a szülőszobán.A Férjem is bennt volt,szerintem látta Ő is,de nem volt ciki.A szülésznő kicserélte a lepedőt és kész.Ez egy olyan nap lesz,amikor csak Te és a Babád számít!!!Ráadásul ezek számtalan nővel megtörténtek már,ezen ne aggódj.Egy 4 hetes csöppség anyukája.
2008. júl. 17. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem ne aggódj a beöntés miatt, mert bármi történik a szülőszobán, az nem lehet ciki!

Nekem meglepő módon pozitívan érintett, pedig már egyperces fájásaim voltak mikor kaptam. Még megvártam amíg egy elmúlik, mert a beöntés és az ágyról lekászálódás közé is jutott egy fájás és mégsem jött ki semmi, csak a megfelelő helyiségben. :) Rá kell koncentrálni! :))

Szép szülést!

2008. júl. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
szülés közben semmi sem ciki és hidd el nem is ezen fogsz gondolkodni. nagyon sok minden történhet. én pl hallottam olyan kismamát aki vajúdás közben lehányta a dokit. és akkor mi van? semmi. abszolút mellékes dolgon aggódsz.
2008. júl. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Nem ciki. Komolyan. Nekem már fájásaim voltak és akkor már nem érdekelt semmi ilyen. Szerintem cikibb, ha nem kapsz beöntést és szülés közben jön minden. Bár szerintem akkor fel sem tűnne. Szóval ne aggódj, nem fog izgatni a dolog. A szülésre gondolsz meg a fájásokra. Nekem egy nagyon rendes szülésznő csinálta, gondolom az is számít. Kitartás
2008. júl. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A beöntés lehet kellemes, sőt olyannyira kellemes, hogy rá lehet szokni...!

A dolog teljesen rendben van, hogy a beöntés után jön a kaki. E célból is csinálják. Nem ciki, természetes!

(Rata B. Daniel)

2009. nov. 5. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!