Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kismamák! Mit tennétek a...

Kismamák! Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Kb. egy hónapos terhes vagyok, talán picit több. Az orvosom azt mondta, egész augusztusban nem vállal szülést, csak akkor, ha munkaideje alatt megy be valaki szülni. Teljesen kiborultam, mert az előző szülés nagyon megviselt, és kizárólag azért mertem elvállani még egyet, mert tudtam azt, hogy a dokim profi, bármikor számíthatok rá, és 100%-osan megbízom benne. Azt mondta, hogy helyettes orvost is ajánl, de én nem akarok helyettes orvosnál szülni, mert rettegek. Nem is ismerek egész Budapesten más nőorvost. És ha ajánl valakit? Akkor járjak a sajátomhoz gondozásra, és szüljek az idegennél? Vagy hogy? Én teljesen ki vagyok borulva. Mit csináljak? Napok óta csak ezen rágódom, és mindjárt megbolondulok.
2010. jan. 14. 21:14
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem menj pszichológushoz, mert nem normális, ahogy a dolgokhoz állsz...
2010. jan. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 A kérdező kommentje:
Köszi, már jártam pszichológusnál. A kérdésem arra vonatkozott, mit tennél a helyemben, kímélj meg a gúnyos megjegyzésektől, van elég bajom ezek nélkül is. Ha pedig nem megy, keress magadnak másik témát, ahol kiélheted magad.
2010. jan. 14. 22:43
 23/37 anonim ***** válasza:

Szia!


Én a helyedbe egyszerre két orvoshoz járnék. A Bajcsyban szültem én is 8 hónapja, Sulyok doki volt az ügyeletes, és a fogadott orvosom Dr. Varga Horgosi Ágnes volt, aki egy angyal! Én is sokat köszönhetek neki, és bátran tudom ajánlani Neked is, mert a kisugárzása maga egy fájdalomcsillapító dózis. Ha lelki megbékülést is keresel a fájások között, és kimondatlan bátorítást, egy igazán tiszta nőtől, akkor csak őt tudnám ajánlani. Persze őt is meg kell kérdezni, hogy mit szól ehhez, de a kommunikáció köztük szemmel láthatóan jól működött az én szülésem alatt is. Gondolom a te terhességesedet is le tudnák vezényelni párosban.


Remélem sikerül megtalálnod a számodra legmegnyugtatóbb megoldást! :)

2010. jan. 14. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 A kérdező kommentje:
Ágnes nem igazán szimpatikus, nem maga a nő, hanem az hogy nő. Nem szeretnék nő szülészorvost. Egyébként egyszer egy vetélés alkalmával volt szerencsém vele találkozni, ő volt az ügyeletes, és ő látott el, de valamiért vonakodom attól, hogy egy nőnél szüljek. Mindegy, megvárom mit javasol Sulyok, aztán meglátom. Közben még érdeklődöm más orvosok után is, hátha találok valakit aki biztosan tud vállalni.
2010. jan. 15. 09:13
 25/37 anonim válasza:
Szia! A Bajcsyban szültem egy nagyon rendes orvosnál, azt hiszem Sulyok dr-ral egy magánrendelőben dolgozik a XII. kerületben. Én annyira megvoltam vele elégedve, hogy biztosan hozzá megyek legközelebb is, és ami még nagyon fontos, hogy a lelkemmel is foglalkozott.Ha érdekel szívesen megírom ki az.
2010. jan. 15. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim válasza:
Előző vagyok XII=XVII
2010. jan. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:

Én csak annyit tudok ehhez hozzáfűzni, hogy első terhességemnél az orvosom az volt, akivel a tv is foglalkozott, felfüggesztették egy ideig, stb. Most mikor terhes lettem, rettegtem, hogy akkor most kit válasszak, válasszak-e egyáltalán? Választottam, mindig hozzá is mentem, aztán elment szabira szülésem hetében. Gyorsan váltottam, az ottani legkedveltebb orvosra és azóta is hálás vagyok, hogy a választott dokim szabin volt!!! 1 hét alatt többet törődött velem, mint a választott doki 9 hónap alatt! Azóta is hozzájárok!

Nem tudom a te esetedet. Ezt én csak azért írtam le, hogy tudd, jól is elsülhet a dolog!

Akkor kicsit a te szemszögedből: ha a dokim akibe tökéletesen megbízok ajánlana valakit, akkor én azt elfogadnám, beszélnék vele - elmennék egy rendelésre - és augusztusban hozzá járnék. (már ha a beszélgetés után szimpatikus lenne).

2010. jan. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 A kérdező kommentje:

9:50-es, a magánrendelőbe jártam én is, Gyopár, Kardos és Szécsényi van még ott, úgy tudom mindegyik Bajcsy-s. Szerintem talán közülük fog majd ajánlani a dokim is. Te melyiknél voltál? Meg tudnád nekem írni a tapasztalataidat?

A Gyopárról azt hallottam, hogy pofátlan pénzügyekben, bár ami azt illeti, Sulyokról is hallottam, hogy 70 ezret kért egy szülésért 2 éve, ehhez képest, nekem azt mondta, ha meg leszek vele elégedve adok neki valamit, amennyit én jónak látok, ha nem akkor nem.

2010. jan. 15. 13:10
 29/37 anonim ***** válasza:
Én az I. sz. Szülészeti klínikán szültem Sziller Doktor Úrnál. Nagyon jó orvos, szakmailag is és emberileg is. Nekem is volt egy rosszul sikerült terhességem, nagyon rendes volt velem. Aztán sikerült egy szinte tulságosan is tökéletes fiú babát szülnöm. (Bár mostanában evési gondjaink vannak, állítólag a fogától.) Ő még szabi alatt is, hétvégén is, bármikor bejött, ha úgy kellett. Bár szokott járni külföldre konferenciára, csak akkor nem tud jönni.
2010. jan. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim válasza:
Kardos dr-nál szültem. Nagyon sok páciense van, de soha nem siettetett, mindig minden kérdésemre választ kaptam, bármikor hívhattam telefonon és név szerint ismert,ami valljuk be nem általános dolog.Számomra nagyon megnyugtató kisugárzása van. A magánrendelőben ki van függesztve, hogy mennyibe kerül a szülés, Ő annyit is kért, amit szülés után kellett befizetnem a recepción,de én ezt tudtam előre.
2010. jan. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!