Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kismamák! Mit tennétek a...

Kismamák! Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Kb. egy hónapos terhes vagyok, talán picit több. Az orvosom azt mondta, egész augusztusban nem vállal szülést, csak akkor, ha munkaideje alatt megy be valaki szülni. Teljesen kiborultam, mert az előző szülés nagyon megviselt, és kizárólag azért mertem elvállani még egyet, mert tudtam azt, hogy a dokim profi, bármikor számíthatok rá, és 100%-osan megbízom benne. Azt mondta, hogy helyettes orvost is ajánl, de én nem akarok helyettes orvosnál szülni, mert rettegek. Nem is ismerek egész Budapesten más nőorvost. És ha ajánl valakit? Akkor járjak a sajátomhoz gondozásra, és szüljek az idegennél? Vagy hogy? Én teljesen ki vagyok borulva. Mit csináljak? Napok óta csak ezen rágódom, és mindjárt megbolondulok.
2010. jan. 14. 21:14
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
Hol szülnél BP-en?
2010. jan. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 A kérdező kommentje:
A Bajcsyban szültem és most is ott fogok...hacsak nem lesz másik dokim.
2010. jan. 14. 21:37
 13/37 anonim ***** válasza:
Ha kb 1 hónapos terhes vagy akkor,szeptember végén fogsz szülni.Ha 5 hetes vagy akkor meg kb. szeptember közepe.Szerintem ezen még olyan feleslegesen idegesíted magad.Inkább pihenj és nyugodj meg,mert ez a babának sem tesz jót.Egyébként amit ide leírtál,ha elmondod az orvosnak biztos elvállal,de szerintem ezen ne aggódj mert elvileg szeptemberi baba lesz.Egyébként rajta kívül még nagyon sok jó orvos van,szerintem ne zárkózz el más lehetőségek elől.Jó egészséget és kellemes baba várást! :)
2010. jan. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:

21:35-ös vagyok én tudok egy nagyon jó dokit,ha gondolod.

Van magánrendelése is az örsnél,amúgy az uzsokiban dolgozik.

Én nála szültem,végig bent volt a szülésnél,nagyon ott van.

2010. jan. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 A kérdező kommentje:
Köszi a bíztatást. Azt írtam, egy hónapos, de lehet hogy több. Utsó mensi alapján szept 1. a szülés dátuma. Ezért vagyok annyira ideges. De majd megpróbálok valahogy beletörődni, és megoldani.
2010. jan. 14. 21:49
 16/37 A kérdező kommentje:
21:47-es, jövő héten mennék vizsgálatra ahol megtudok mindent pontosan.Kérlek írj nekem privát, még néhány dologra kíváncsi lennék, persze csak ha nem nyűg. Én nem tudok neked, nem tudom miért :(
2010. jan. 14. 21:51
 17/37 anonim ***** válasza:
Ha szeptember 1.-re leszel elvileg kiírva akkor az már 7 hét.Az akkor nem picit több a 4 hétnél :)Na mindegy én azért kíváncsi vagyok mit mond az orvos.Ha gondold írd meg,hogy el e vállal és hogy hány hetes babód van.Minden jót nektek és próbálj meg nem idegeskedni! :)
2010. jan. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
21:47-es vagyok írtam privit
2010. jan. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
Ki a dokid, ha megkérdezhetem?
2010. jan. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 A kérdező kommentje:
Sulyok Csaba az orvosom. Itt ezen a weboldalon ugyan ketten vagy hárman csúnyán lehúzták sajnos, pedig a környék egyik legjobban keresett szülésze.
2010. jan. 14. 22:27
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!