Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kismamák! Mit tennétek a...

Kismamák! Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Kb. egy hónapos terhes vagyok, talán picit több. Az orvosom azt mondta, egész augusztusban nem vállal szülést, csak akkor, ha munkaideje alatt megy be valaki szülni. Teljesen kiborultam, mert az előző szülés nagyon megviselt, és kizárólag azért mertem elvállani még egyet, mert tudtam azt, hogy a dokim profi, bármikor számíthatok rá, és 100%-osan megbízom benne. Azt mondta, hogy helyettes orvost is ajánl, de én nem akarok helyettes orvosnál szülni, mert rettegek. Nem is ismerek egész Budapesten más nőorvost. És ha ajánl valakit? Akkor járjak a sajátomhoz gondozásra, és szüljek az idegennél? Vagy hogy? Én teljesen ki vagyok borulva. Mit csináljak? Napok óta csak ezen rágódom, és mindjárt megbolondulok.
2010. jan. 14. 21:14
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
76%

Én nem fogadtam orvost és nem is fogok,annál szülök aki éppen ügyeletes.

Nem ismerem a helyzetedet de szerintem ez nem olyan nagy katasztrófa.

Évezredek óta szülnek nők:D

28 hetes mami

Boldog babavárást

2010. jan. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
Én ezt a dokitól is megkérdezném, amit itt tőlünk.
2010. jan. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 A kérdező kommentje:
Köszi, de azt kérdeztem mit tennél a helyemben, nem azt hogy mit teszel most. Az előző szülésem körülményei pedig most nem szeretném feltárni, de kis híján az elmegyógyban kötöttem ki, az orvosom segítsége nélkül szerintem már megzuhantam volna.
2010. jan. 14. 21:21
 4/37 anonim ***** válasza:
Pont a finisnél nem lenne jelen az orvosom, akihez végég jártam? Én ezt nem tudnám elképzelni. Én mindenképp váltanék, nem hinném, hogy Pesten ez az egyetlen orvos lenne az, akiben megbízol. Ja, és feltétlenül nőnek kell lennie? Én el sem tudnám képzelni, hogy nő nőgyógyászhoz járnék. Ha esetleg kórházba jársz hozzá, nem magánrendelésre, akkor figyeld a dokikat. Ez most lehet hülyén hangzik elsőre. Ezt azért írom, hogy hátha valamelyik szimpatikus. Vagy esetleg érdeklődj fórumokon, biztos lesznek akik segítenek. Mindenesetre én tuti nem szülnék egy 'idegennél'. Boldog babavárást!
2010. jan. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:
21:20-as, meg fogom kérdezni mindenképpen, még csak telefonon beszéltünk, jövő héten megyek hozzá. Csak azt sem tudom hogy mondjam ezt el neki, hogy egyedül benne bízom. Én még nem voltam ilyen helyzetben.
2010. jan. 14. 21:22
 6/37 A kérdező kommentje:
21:22-es, a nőorvos alatt nőgyógyászt értettem.
2010. jan. 14. 21:23
 7/37 anonim ***** válasza:

Szia


Bocsi,hogy esetlegesen nem a kérdésedre fogok válaszolni!

A héten volt egy nőgyógyász a tv-ben,aki mondta,hogy ha ilyen "pszihés" estek merülnek fel,hogy valaki rettegjen valamiért a szüléstől,akkor lehet kérni a császármetszést. Nem tudom,hogy úgy jobb-e neked a dolog,de hátha..!


Üdv.,egy 5.5 hónapos kislány anyuja :)

2010. jan. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
21:22-es vagyok. Szerintem mond el neki őszintén mit gondolsz, mit éltél át, mi tett érted. Adjon tanácsot akkor, hogy hogyan tovább. Ezután ráérsz gondolkozni! Hátha mégis elvállalja. Szurkolok!
2010. jan. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:
Köszi, de ha egy mód van rá, nem szülök tervezett császárral. Szeretném ha természetes úton születne, mint az előző kettő. Fölöslegesen nem fogom összeszabdaltatni magam, csak a természetes szüléstől meg enyhén szólva rettegek az élményeim miatt, és az EDA-t szintén nem vállalom. Szóval elég komplikált :(
2010. jan. 14. 21:29
 10/37 A kérdező kommentje:
Meglátom majd, de egyelőre nagyon el vagyok keseredve, pedig még az is lehet hogy tudok nála szülni. Ezért nem szívesen mennék máshoz, mert lehet hogy épp úgy jön össze, hogy dolgozik amikor bemegyek szülni. Így viszont megadom magamnak az esélyt egy idegennél való szülésre, amit nagyon nem akarok. Nagyon nehéz okosan döntenem.
2010. jan. 14. 21:32
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!